73. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama Sayfası

73. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları

73. ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI !!!

73. Dönem özel güvenlik sınav sonuçlarını  sorgulama yapabilmek için  sınav sonuçları  linkini tıkladıktan sonra  TC Kimlik numaranızı girerek hemen sorgulama yapabilir ve sınav sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

 

>>> 73. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları TIKLAYINIZ! <<< 

 

73. özel güvenlik sınav sonuçları sorgulama sayfasını yapmamızda ki amacımız siz özel güvenlik görevlisi adayları için temiz güvenilir ve hızlı hizmet sunmaktır. Zira sınav sonuç günü bir çok haber sitesi " sınav sonuçları açıklandı mı?, ne zaman açıklanacak, açıklandı, açıklanıyor" gibi yalan yanlış karmaşık haberler yapmakta ve karışıklığa sebep olmaktadır. Sizler için hazırladığımız bu SINAV SONUÇ sayfamızda başka sitelere gerek duymadan sınav sonuçlarınızı hızlı bir şekilde öğrenebileceksiniz.

 

73. ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

73. Özel güvenlik sınavı 3 Aralık 2017 tarihinde yapılacak ve her sınavda olduğu gibi bu sınavda da sonuçlar sınav yapıldıktan 2 hafta sonra açıklanacaktır. Sınav sonuçları açıklanma günü, saati, tarihi gibi ayrıntılı bilgileri öğrenmek için özel güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak adlı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

73. ÖZEL GÜVENLİK SINAV SORULARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Özel güvenlik sınav sonuçları sınavdan 2-3 gün sonra açıklanmaktadır. 3 Aralık 2017 de yapılan 73. özel güvenlik sınav soruları 6 Aralık 2017 Çarşamba günü açıklanması beklenmektedir.

73. Özel Güvenlik Sınav Soruları

 

73. ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI

Yukarıda sınav sonuçları için verdiğimiz linke tıkladığınızda, sınav sonuçları görüntüleme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Sınav sonuç sayfasında yapmanız gerekenler;

1 - Tc kimlik numaranızı giriniz

2 - Sınav no giriniz (73) 

3 - Güvenlik kodunu giriniz.

Tamam dedikten sonra karşınıza çıkacak seçenekler şöyle olacaktır;

a) Silahlı kazandı. Temel eğitim sınavı, silah sınavı ve uygulama atışlarında başarılı olduysanız ekranda bu yazı çıkacaktır.

b) Silahsız kazandı. Temel eğitim sınavında başarılı olan ögg adaylarının ekranında bu yazacaktır. silahlı sınava giren adaylar eğer silah sınavından kalıp sadece temel eğitim sınavında başarılı olmuşlarsa yine bu ekran çıkacaktır.

c) Kazanamadı. Sınavı kaybettiğiniz anlamına gelir. Tekrar sınava girmeniz gerekmektedir.

 

73. ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇ EKRANI BİLGİLERİNİZ!

Sınav sonuç ekranınızda yazan bilgiler:

 > Tc kimlik no

 > Kurumu (eğitim aldığınız kurs)

 > Şehri

 > Kurs türü (temel eğitim yada yenileme)

 > Eğitim türü (silahlı, silahsız)

Ekranın altında aldığınız puanlar yazmaktadır. Örneğin Yazılı: 80, Silahlı Yazılı: 40, Silah Atış: 40 gibi sizin ekranınızda da sizin aldığınız puanlar yazacaktır. 

 

73. ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARINA NASIL İTİRAZ EDERİM?

73. Özel güvenlik sınav sonuçlarına sınav sonuçları açıklandıktan hemen sonra 10 gün içinde itiraz edebilirsiniz. İtirazlar eğitim kursları aracılığı ile yapılmaktadır. Kısaca itiraz etmek istiyorsanız siz kursunuza gidin söyleyin yeterli, onlar size dilekçe doldurtup imzanızı aldıktan sonra kendileri il emniyet müdürlüğüne dilekçeniz iletilecektir. Peki sınav sonuçlarına hangi durumlarda itiraz edilir; Sınavda hata varsa, sorularda hata varsa, gözetmen yada sınıfta problem varsa yada sınavı 1-2 puan eksikle kaybetmişseniz sınavınıza itiraz edebilirsiniz.

 

73. ÖZEL GÜVENLİK SINAVINI KAZANDIKTAN SONRA YAPILACAKLAR

73. ÖGG sınavına girdiniz ve kazandınız artık geriye sadece önce sertifika sonra da özel güvenlik kimlik kartını almak kalıyor. Özel güvenlik kimlik kartı nasıl alınır adlı makalemizi okuyabilirsiniz. Unutmayınız bazı büyük şehirlerde kimlik kartı için önce randevu almanız gerekmektedir. Lütfen üst menüden özel güvenlik randevu nasıl alınır bölümünü okuyunuz.

 

73. ÖZEL GÜVENLİK SINAVINI KAYBEDENLER NE YAPMALI

Özel güvenlik sınavına 4 kere girme hakkınız vardır. 73. özel güvenlik sınavını kaybederseniz 3 kere daha sadece sınav ücreti ödeyerek sınava tekrar girebilirsiniz. Ögg sınavında 4 kere başarısız olanlar bir kursa kaydolup tekrar eğitim almak zorundadır. 

Bir sonraki özel güvenlik sınavı 74. özel güvenlik sınavıdır. 74. Özel güvenlik sınavı 2018 Şubat ayında yapılacaktır. Bu sınava 27 aralık 2017 tarihine kadar eğitimini bitirmiş olan Ögg adayları katılacaktır.

 

#YORUMLAR#

Facebook yada diğer sosyalağlar ile kolayca giriş yaparak yorum bırakabilirsiniz. Sorularınız Admin ve ziyaretçiler tarafından cevaplanacaktır...