ÖGG HABER

   Ögg Haber Bloğumuzda Güncel Ögg haberlerini, Özel Güvenlik Haberlerini, "ÖGG" , "Güvenlik"  "Özel Güvenlik" Hakkında Tüm Yeni ve Güncel Haberleri  Takip edebilirsiniz... Ögg Haber 2016 - 2017

 68. Özel güvenlik Sınav Takvimi 4 Ocak 2017 | Ayrıntılı Sınav Sonuç Soru Açıklanma Zamanları

  Bu makale içindekiler; 68. sınav soruları açıklanma tarihleri, Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 68. özel güvenlik sınavına kimler katılabilir?, Cevap anahtarı ne zaman açıklanacak? sorularına cevap vermektedir. 

68. Özel güvenlik Sınav Takvimi 4 Ocak 2017 | Ayrıntılı Sınav Sonuç Soru Açıklanma Zamanları - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Devamını oku...

  Güvenlik Sistemleri ve Hizmetleri 2017

   Özel güvenlik hizmetleri ve özel güvenlik kamera sistemleri, evinizde veya iş yerinde görüntülü gözetim sistemi olarak kapalı veya açık devre olarak çalışarak hayatınızı ve malınızı koruma altına alır, olası bir tehlike durumunda ise özel güvenlik birimleri devreye girerek olayı anında müdahale eder.

Güvenlik Hizmetleri | Özel Güvenlik Sistemleri 2017 - 5.0 out of 5 based on 3 votes
Devamını oku...

 Güvenlik

 Bu makalemizde; güvenlik, güvenlik nedir, Türkiye'de güvenlik, özel güvenlik, güvenlik çeşitleri, güvenlik sistemleri, özel güvenlik görevlileri vb konular ayrıntılı olarak incelenmektedir. 2017 ye göre güncellenmiştir.

Güvenlik - Güvenlik Nedir? - Güvenlik Hakkında Herşey - 5.0 out of 5 based on 2 votes
Devamını oku...

Türkiye'de ki En İyi Güvenlik Kursları 2017 Listesi

  Güvenlik kursları insanların güvenlik sertifikasına sahip olabilmek için dersler aldığı ve eğitim görüp belgelerini tamamladığı kurs yerleri olmaktadır. Sizlere bu yazımızda Türkiye’nin en büyük 20 ilinde ki özel güvenlik kursları hakkında bilgiler vereceğiz ve sizlere gerekli olan evraklar, konular ya da ders ücretleri hakkında bilgiler vereceğiz.

En İyi 20 Özel Güvenlik Kursu 2017 - 5.0 out of 5 based on 2 votes
Devamını oku...

 Güvenlik Soruşturması Nedir? 

Güvenlik soruşturması insanların adli sicil kayıtlarının olup olmadığını bulabilmek amacıyla da yapılmaktadır. Ülkemizde gün geçtikçe daha fazla artmakta olan hırsızlık olayları nedeniyle bu soruşturmalar hız kazanmıştır.

Güvenlik Soruşturması Hakkında Herşey 2017 - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Devamını oku...

  2017 En Çok Dinlenen Şarkıları

  2017 en çok dinlenen şarkıları kolaylıkla bulup dinlemenizi hedefledik.Popüler şarkıların herkesin ilgisini çektiğini çok iyi biliyoruz. İşte bizde bu sitede müzik dünyasından en popüler şarkıları sizler için sıraladık. Tamamen resmi veriler araştırılarak 2017 en çok dinlenen şarkılarını sizlere güncel ve düzenli şekilde sunmaya çalışacağız.

2017 En Çok Dinlenen Şarkı Listesi - TOP 20 - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Devamını oku...

  Yeni KHK İle Özel Güvenlik Düzenlemesi 7 Ocak 2017

  7 Ocak 2017 tarihinde yeni yayınlanan KHK ile özel güvenlik kanununda değişiklik yapıldı.

Yeni KHK İle "Özel Güvenlik" Düzenlemesi - 4.5 out of 5 based on 4 votes
Devamını oku...

Özel Güvenlik Haberleri 2017

Özel Güvenlik haberleri, güncel bilgiler, ögg haber, son haber, en son özel güvenlik haberleri, 2017 özel güvenlik, haber güvenlik, kadro, şirket, firma, kurs bilgilerini sitemizden bulabilirsiniz...

Özel Güvenlik Haberleri | ÖGG HABER 2017 - 5.0 out of 5 based on 5 votes
Devamını oku...

Özel Güvenlik Görevlisi

Kurumları, kişileri ve maddi değeri yüksek olan değerli varlıkları koruma işini yapan kişilere  özel güvenlik görevlisi  denir.

Özel Güvenlik Görevlisi | 2017 Özel Güvenlik - 5.0 out of 5 based on 4 votes
Devamını oku...

Özel Güvenlik Sertifikası

Özel güvenliklere, son zamanlarda iş yerlerinin, alış veriş merkezlerinin, bankaların, sitelerin veya güvenlik gerekli olan yerlerin sayılarının fazlalaşması ile çok ihtiyaç duyulmaktadır. Hemen hemen her yerde ihtiyaç duyulan güvenlik, özel güvenlik görevlileri ile karşılanmaktadır. Bu durumda özel güvenlik alanında istihdam oranını fazlalaşmaktadır. Devlet kurumları bile artık özel güvenlik firmaları ile anlaşıp kurumların güvenliğini özel güvenlik görevlilerine bırakmaktadır.

"Özel Güvenlik Sertifikası" | 2017 Özel Güvenlik - 5.0 out of 5 based on 4 votes
Devamını oku...