ÖGG HABER

   Ögg Haber Bloğumuzda Güncel Ögg haberlerini, Özel Güvenlik Haberlerini, "ÖGG" , "Güvenlik"  "Özel Güvenlik" Hakkında Tüm Yeni ve Güncel Haberleri  Takip edebilirsiniz... Ögg Haber 2016 - 2017

Özel Güvenlik Kimlik Kartı Kaç Günde Çıkar?

 Özel güvenlik kimlik kartı çıkma süresi başvuru zamanına göre değişim göstermektedir. Kart yenilemek isteyenler için ek başvuru süresi de tanınmaktadır. Kartlar PTT tarafından posta ile gönderilir.

Özel Güvenlik Kimlik Kartı Kaç Günde Çıkar? - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Devamını oku...

 Yakın Koruma "Bodyguard" Nedir, Nasıl Olunur, Kaç Para Maaş alır?

Güvenlik ihtiyacı herkes tarafından önem verilen bir ihtiyaç olarak görülmektedir. Güven ve güvenlik ihtiyacı özellikle huzurlu bir yaşantı için olmazsa olmaz olarak görülmektedir. Bunun içinde hem belli alanlarda hem de yaşam alanlarında koruma görevleri yerine getirilmektedir. Özel güvenlik görevlileri ağırlıklı olarak kalabalık toplulukların olduğu kamu binaları, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi alanlarda koruma görevi yerine getirmektedir. Bunların yanı sıra büyük şirketler ve benzeri kuruluşlarda bina ve çalışma alanlarını özel güvenliklere emanet etmektedir. Yakın korumalarda özel güvenlik hizmetlerinin farklı bir versiyonudur. Yakın koruma hizmetleri kişiye özel olarak uygulanan güvenlik sistemleridir. Yakın korumalar sürekli olarak çalışabileceği gibi belli dönemler ve işler bazında da çalışabilmektedir.

Yakın Koruma "Bodyguard" Nedir, Nasıl Olunur, Kaç Para Maaş alır? - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Devamını oku...

Özel Güvenlik Olmak İçin Boy, Kilo ve Yaş Şartı Nedir?

 Özel Güvenlik İçin Uyulması Beklenen Boy Ölçütünden Söz Edilebilir Mi?

 Özel Güvenlik görevlisi olmak isteyenlerin akıllarına ilk gelen şeyler arasında hiç şüphesiz boy, kilo ve yaş sınırı var mı? Özel Güvenlikçi olmak için boy, kilo ve yaş sınırı nedir? sizler için makalemizde açıkladık...

Özel Güvenlik Olmak İçin Boy, Kilo ve Yaş Şartı Nedir? - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Devamını oku...

Özel Güvenlikte Temel Eğitim Kapsamı Konuları ve Süreleri

 Özel güvenlik ders konuları nelerdir? Ayrıntılı ders konuları ve süreleri, kaç saat ders anlatılıyor? Özel Güvenlikte hangi ders kaç saat sürüyor konuları anlatılmaktadır.

Özel Güvenlik Ders Konuları Ve Saatleri 2017 - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Devamını oku...

Özel Güvenlik Görevlisi Olmak Olmak İçin Yapılması Gerekenler

 Son birkaç yılda güvenlik alanındaki ihtiyacın artmasından dolayı istihdam edilen güvenlik personeli sayısı hızla artarken bu durum istihdam açığının kapanması adına bir süredir daha devam edeceğe benziyor. Özel güvenlik hizmetinin bulundurulması gereken her türlü işletme, belediyeye ait parklar, şahsa ait açık mekanlar, mesire yerleri, sahiller, siteler, alışveriş merkezleri, sanayi bölgeleri, havalimanları ve büyük iş merkezleri gibi yerlerde özel güvenlik ihtiyacını karşılamak üzere buralarda çalışmak isteyen kişilerin belirli bir yolu takip ederek öncelikle özel güvenlik belgesini alması gerekiyor.

Özel Güvenlik Görevlisi Olmak Olmak İçin Yapılması Gerekenler - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Devamını oku...

Özel Güvenlik Kimlik Kartı Nereden Alınır Randevu Gerekir Mi?

 Özel güvenlik kimlik kartı ve sertifika nasıl ve nereden alınır? Özel güvenlik kimlik kartı almak için Randevu zorunlu mu? Hangi İllerde Randevu almak zorunludur? Randevu nasıl nereden alınmalı?

Özel Güvenlik Kimlik Kartı Almak İçin Randevu Gerekiyor Mu? - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Devamını oku...

Özel Güvenlik Görevlisi Nedir Ve Ne İş Yapar?

Güvenliğin sağlanması ve bunun için güvenlik koşullarının elde edilmesi amacı ile personel çalıştırılması; şirketler, kurumlar, eğitim kurumları, toplu konutlar, bankalar, özel mülkler, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, açık alanlar, şantiyeler, plajlar, hastaneler, fabrikalar, siteler, havaalanları, otogarlar, garlar ve işletmeler gibi birçok yerde giriş ve çıkışlarda rastlanan bir durumdur. Bu görevin gerçekleştirilmesi için çalıştırılan personellere özel güvenlik görevlisi adı verilmektedir.

Özel Güvenlik Görevlisi Nedir, Nasıl Olunur ve Ne İş Yapar? - 5.0 out of 5 based on 2 votes
Devamını oku...

Özel Güvenlik Sınavını Kazananların Yapması Gerekenler Nelerdir?

Kamu güvenliğini tamamlayıcı özelliğe sahip olan gerçek ve tüzel kişilerin yaşam, mülkiyet ya da işletme yönetimi gibi haklarını korumak amacıyla verilen güvenlik ve koruma hizmetleri özel güvenlik olarak tanımlanmaktadır.

Özel Güvenlik Sınavını Kazananların Yapması Gerekenler Nelerdir? - 5.0 out of 5 based on 3 votes
Devamını oku...

 Güvenlik Şirketleri İstanbul

 Özel hizmet veren, güvenlik şirketleri insanların sadece sertifika alabilmesi için gerekli olan kurum ya da kuruluşlar olarak bilinmemelidir. Bu tür firmaların çalışma sistemleri güvenlik yetiştirme, eğitime ve daha sonrasında da belirli görevlerde kullanmak olmaktadır.

Güvenlik Şirketleri İstanbul - 5.0 out of 5 based on 6 votes
Devamını oku...

 Güvenlik Şirketleri Avrupa Yakası

  İstanbul avrupa yakasındaki en güvenilir-büyük- güvenlik şirketlerini sizler için araştırdır. Ev yada iş yerleri için güvenlik şirketi arayanlar yada güvenilir özel güvenlik şirketlerinde iş arayan avrupa yakası sakinleri bu yazımızı mutlaka okusunlar.

Güvenlik Şirketleri Avrupa Yakası 2017 - 3.0 out of 5 based on 2 votes
Devamını oku...