Özel Güvenlik Ve Koruma

Güvenlik sektörü her geçen gün gelişmekte ve firmamız bu ölçüde ekibi ile kendini geliştirmektedir. Güvenliği ne için talep ettiğiniz bizim için önemli. Hizmet verdiğiniz alana uygun olarak kişiye özel çözümler üretmekteyiz. Eğer özel güvenlik ve koruma talep ediyorsanız alan ölçümü yapılarak, risk denetimi sonucunda size gereken kişi sayısını sağlamaktayız. Personelimiz uzun eğitimlerden geçtikten sonra istihdam edilmektedir. Silahlı veya silahsız özel güvenlik talebiniz firmamızca değerlendirilir ve teklifimiz tarafınıza sunulur. Uzun yıllardan beri profesyonel ekibimiz ile güvenlik konusundaki referanslarımızı da inceleyebilirsiniz.

  Özel Güvenlikteki Detaylar

 Özel güvenlik ekibi, güvenlik üzerine her konuda eğitim almakta ve uygulamaktadır. Teorik ve pratik eğitimler sonucunda çalışacağı birimler firmamızın organizasyon sorumlusu tarafından belirlenir. Çalışılacak alan özel güvenlik ve koruma görevlileri için kalabalık ve insan sirkülasyonunun fazla olduğu bir bölgede ise bu alanda eğitim alınmış olmalıdır. Aynı personelin güvenlik konusunda tatbikatlarında belli bir periyotta gerçekleşmesi eğitimin taze tutulması için önem taşır.

Özel güvenlik, eskiden polislerin görev aldığı konser ve festival gibi etkinliklerde de görev almaktadır. Asıl amaç güvenliğin sağlanması ve gelebilecek tehlikelere karşı bölgenin korunmasıdır. Kalabalık alanlar harici kişiye özel koruma talebi de olmaktadır. Kişiye özel korumada bu alanda yetişen ve tecrübeli personeller görevlendirilir. Kişiye yönelik risklerin değerlendirilmesi ve bu ölçüde bir korumanın sağlanması gerekir.

{MIDDLE_ADSENSE}

İşyeri Güvenliği İçin Özel Üretilen Projeler

 Günümüzde iş yeri güvenliği talebi neredeyse her işveren tarafından sunulmaktadır. Bu konuda bir sistemin sağlanması gerekir. Özel güvenliğin yanı sıra kamera sisteminin mutlaka mevcut olması gerekir. Özel güvenlik görevlisinin sürekli takip edeceği bir ekran şarttır. Kameraların konumunun belirlenmesi uzmanlık gerektirir. Bu konuda önceden bir keşif ve sonucunda projelendirme yapılmalıdır. Özel güvenlik görevlilerin periyodik turları vardiya değişimi ve diğer her şey bu projelendirmede mevcuttur.

Bulunulacak alanın tehlike sınıfı yine uzmanlar tarafından değerlendirilir. Aynı sınıf değerlendirmesi kişisel koruma görevlileri içinde yapılmalıdır. Buna istinaden en uygun personel yönlendirilmelidir. Ayrıca bulunulacak alanların önceden değerlendirilmesi yapılmaktadır. Özel güvenlik uzmanlık ister, eğitimli personeller temel konudur.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1