2017 En Çok Dinlenen Şarkıları

  2017 en çok dinlenen şarkıları kolaylıkla bulup dinlemenizi hedefledik.Popüler şarkıların herkesin ilgisini çektiğini çok iyi biliyoruz. İşte bizde bu sitede müzik dünyasından en popüler şarkıları sizler için sıraladık. Tamamen resmi veriler araştırılarak 2017 en çok dinlenen şarkılarını sizlere güncel ve düzenli şekilde sunmaya çalışacağız.

  Elbette ki bu liste önümüzdeki günlerde sürekli güncellenip 2017 şarkıları anında burada yer alacak. Sizin yapacağınız bizi sürekli takip edip sitemizde yer alan şarkıları keşfetmek. Sizin ziyaretleriniz bizleri daha çok teşvik edecek ve bizde böylelikle en sevilen parçaları bulup titizlikle seçerek sizlere ulaştıracağız. Müzik listelerine olan katkılarınızdan dolayı şimdiden hepinize teşekkür ederiz. 

  Tamamı alanında profesyonel bir ekip kadromuzla araştırıp belirlediğimiz şarkı seçimleri ile müzik zevkine en iyi şekilde hitap edeceğimize yürekten inanıyoruz. Sizin müzik zevkinizi en doğru ve bilinçli şekilde karşılamak için 2017 en çok dinlenen şarkılar ile oluşturulmuş en doğru şarkı listeleri ile size ulaşmak için sürekli müzik piyasalarının nabzını tutuyoruz. "şarkı sözleri" Müzik sektörünün en iyi takipçileri olduk. Zengin bir müzik listesi sizi bekliyor.

  Müzik dinlemek yaşamın her alanında yapmaktan hoşlanılan en yüksek duygu zincirlerinden birisidir. Her koşulda ve her yerde bazen en iyi gelen ilaçtır. Bu nedenle ruh haliniz ne olursa olsun asla müzik dinlemeyi ihmal etmeyin. Mutluluk veya mutsuzluk anında inanın ki size en iyi gelecek şey müziğin tınısındaki dokunuştur.

Türkiye'nin 2017 en çok dinlenen şarkıları ve en popüler şarkıları bu listede sizler için hazırlandı.7’den 70’e her yaşa ve her kesimine hitap eden şarkıları ve en çok dinlenen şarkıları başka yerde aramayın çünkü biz onları sizler için hazırladık, dinlemek de sizden. 

2017 En Çok Dinlenen Şarkı Listesi 

 1. *Hayalet - Demet Akalın

 2. *Yanımda Kal - Harun Kolçak & Gökhan Türkmen

 3. *Ben Yoruldum Hayat - Mümin Sarıkaya

 4. *Tatlıyla Balla - Yalın

 5. *Deli Bile - Hande Yener

 6. *Haydi Söyle - Kalben

 7. *Aleni Aleni - Volkan Konak

 8. *Cevapsız Arama - Demet Akalın

 9. *Bulutlara Esir Olduk - Oğuzhan Koç

 10. *Adını Bilen Yazsın - Murat Boz

 Kaynak: 2017 En Çok Dinlenen Şarkıları

  2017 En İyi Şarkıları

  Amacımız 2017 en iyi şarkılar sitemizde en son çıkan şarkılara kolayca ulaşabilmeniz. Popüler Kültür akımı içerisinde yaşadığımız bir gerçek ve popülerlik de herkesin ilgisini çeken bir kavram. Müzik insan hayatında çok önemli bir ihtiyaçtır.

  Biz de bu ihtiyaca en iyi hizmeti katmak istedik ve sizinle paylaşmak istedik. İşte sizin için hazırladığımız bu liste şu anda Türkiye dahilinde popüler olan çok dinlenen 2017 en iyi şarkıları kapsamında sizlere güncel ve düzenli olarak sunacağımız şarkılardan oluşmaktadır.

  Çeşitli resmi verileri araştırarak sizin için 2017 en çok dinlenen şarkıları hazırlandı. İlerideki süreçte de bunlar sürekli güncellenerek sizin beğeninize sunacağız.

Tamamen profesyonel bir araştırma ile belirlediğimiz şarkı seçimleri ile müzik keyfinizin en üst seviyede tavan yapacağına inanıyoruz. Sizin müzik ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamak için 2017 en iyi şarkıları ile oluşturulmuş en harika şarkı listelerini size ulaştırmak ve müzik zevki yaşatmak için çok titiz bir çalışma içerisindeyiz.

Müzik hayatın her alanında bir ihtiyaçtır. Hatta bazen en iyi gelen şeydir. Mutluluğa veya mutsuzluğa, yorgunluğa veya en canlı hareketli, olduğunuz bir ana. Evde, okulda, iş yerinde, yolda her anınıza müzik keyfi katın. her nerede iseniz müzik dinlemekten asla vazgeçmeyiniz.

Türkiye'nin 2017 en iyi şarkıları ve en popüler şarkıları kategorimizde sizler için hazırlandı.7’den 70’e toplumun her kesimine hitap eden şarkıları ve en çok dinlenen şarkıları aramak bizden, zevkle dinlemek de sizden. Herkese iyi dinlemeler mutlu anlar dileriz.

İşte size 2017 En İyi Şarkıları Listesi. Sizler için titizlikle araştırıp dinlemekten zevk alacağınız 20 hit şarkıyı belirledik.

En Çok Dinlenen 20 Popüler şarkı

 1. Hayalet: Demet Akalın
 2. Yanımda Kal: Harun Kolçak&Gökhan Türkmen
 3. Ben Yoruldum Hayat: Mümün Sarıkaya
 4.  
 5. Tatlıyla Balla: Yalın
 6.  
 7. Deli Bile: Hande Yener
 8.  
 9. Haydi Söyle: Kalben
 10.  
 11. Aleni Aleni: Volkan Konak
 12.  
 13. Cevapsız Arama: Demet Akalın
 14.  
 15. Bulutlara Esir Olduk: Ôğuzhan Koç
 16.  
 17. Adını Bilen Yazsın: Murat Boz
 18.  
 19. Aşk Mı Lazım: Buray
 20.  
 21. Nerelerdeydin: Deniz Seki
 22.  
 23. Ateş Böceği: Mithat Can Özer
 24.  
 25. Mecnun: Buray
 26.  
 27. Kimsenin Suçu Yok: Buray
 28.  
 29. Güç Bende Artık: Tuğba Yurt
 30.  
 31. Kime Diyorum: Sertab Erener
 32.  
 33. Sen En Çok Aşksın: Fettah Can
 34.  
 35. Adeyyo: Ece Seçkin
 36.  
 37. Sen Beni Unutamazsın: Emre Aydın
5 1 1 1 1 1 Derecelendirme 5.00 (2 Oy)
2017 En Çok Dinlenen Şarkı Listesi - TOP 20 - 5.0 out of 5 based on 1 vote