2018 ÖGG 75. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama Sayfası! AÇIKLANDI

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama

8 Nisan 2018 75 özel güvenlik sınav sonuçlarını sorgulamak için aşağıdaki " sınav sonuçları" linkini tıkladıktan sonra özel güvenlik pol sitesine yönlendirileceksiniz. Tc kimlik no ile sorgulama hemen sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz..

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama tıklayınız...

Güncelleme  75. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları 20 Nisan 2018 Cuma Günü Saat:15.30'da Açıklandı.

Özel Güvenlik Sınavını Kazananların Yapması Gerekenler

2018 Özel Güvenlik Sınav Tarihleri

Özel Güvenlik Sınav Soruları

Özel Güvenlik Test Çöz

Özel Güvenlik Yenileme Sınav Soruları

Özel Güvenlik Yenileme Sınav Sonuçları Sorgulama Nasıl Yapılır?

8 Nisan 2018 tarihinde yapılacak 51. özel güvenlik yenileme sınav sonuçları sorgulama yapmak için aşağıdaki sayfayı ziyaret ediniz.

 Özel Güvenlik Yenileme Sınav Sonuçları

75. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

8 Nisan 2018 tarihinde yapılan 75. özel güvenlik sınav sonuçları 20 Nisan 2018 tarihinde açıklanması beklenmektedir. Eski sınavların açıklanma tarihleri ve saat bilgisini de kapsayan daha ayrıntılı bilgi için ise; 

Açıklandı.

2018 Özel Güvenlik Daire Başkanlığı Sınav Sonuçları?

Özel güvenlik daire başkanlığı sınav sonuçları (özel güvenlik pol) sorgulama ile ilgili linkleri üst kısımda paylaştık. Bu linkleri kullanarak sizde sınav sonuçlarınızı sorgulama yapabilirsiniz. Özel güvenlik sınavını (EGM) emniyet genel müdürlüğü yapmaktadır ve özel güvenlik temel eğitim sınav sonuçları ile özel güvenlik yenileme sınav sonuçları Özel Güvenlik Daire Başkanlığı (ozelguvenlikpol.com) aracılığı ile açıklanmaktadır. Sitemizde gerekli sayfalara hızlı bağlantılar verilmektedir. Özel güvenlik adayları sınav sonuçlarını bu sayfadan takip edeceklerdir.

8 Nisan 2018 75. Özel Güvenlik Sınav Sorularını Nasıl Öğrenebilirim?

75. Özel güvenlik sınav soruları için özel sayfa hazırlanmıştır. Sınav soruları ve cevap anahtarları açıklandı ve ilgili sayfamıza eklenmiştir. İsterseniz online olarak çözebilir, isterseniz de indirebilirsiniz. Özel güvenlik sınav sorularını çözmek için linke tıklayınız.

Tüm  çıkmış özel güvenlik sınav soruları

Özel Güvenlik Test Çöz

Kolayca ÖGG Sınav Sonuçları Sorgulama Nasıl Yapılır?

Özel güvenlik sınav sonuçlarını görüntülemek için TC Kimlik No ile sorgulama yapmanız gerekmektedir. Yukarıdaki özel güvenlik sınav sonucu linkine tıkladıktan sonra Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınav Sonucu sayfasına yönlendirileceksiniz.

  • 1  -  TC kimlik numaranızı giriniz.
  • 2  -  Güvenlik kodunu giriniz.
  • 3  -  Sınav no 75 yapınız.

Enter yaptıktan sonra özel güvenlik sınav sonuçlarınızı ekranda görebileceksiniz. Silahlı ve silahsız özel güvenlik sınavına girenler aynı ekrandan sınav sonuçlarını öğrenebilirler.

Özel Güvenlik Puan Hesaplama Nasıl Yapılır?

Özel güvenlik sınavına giren adayların en çok merak ettiği konulardan biriside kaç puan aldım, sınav puanımı nasıl hesaplarım, silahlı yada silahsız özel güvenlik puan hesaplama nasıl yapılır gibi konulardır. Özel güvenlik puan hesaplama silahlı ve silahsız olmak üzere iki şekilde yapılmaktadır.

özel güvenlik puan hesaplama

Silahlı ve silahsız özel güvenlik puanı nasıl hesaplanır ayrıntılı bilgi için özel güvenlik puan hesaplama sayfamızı ziyaret ediniz.

ÖZEL GÜVENLİK SINAVINDAN BAŞARISIZ OLURSAM NE OLACAK?

Bir aday özel güvenlik sınavından başarısız olursa sınav ücretini yeniden yatırarak sıradaki sınava girmesi gerekiyor. 8 Nisan 2018 75. ögg sınavında kalan adaylar için sıradaki sınav 2018 yılı içerisinde yapılacak 76. dönem özel güvenlik sınavıdır. Sınavdan 4 defaya kadar başarısız olabilirsiniz. 4. defa başarısız olduysanız kursa yeniden yazılmanız gerekiyor.

ÖZEL GÜVENLİK SINAVI UYGULAMA SİLAH ATIŞ TARİHLERİ

8 Nisan 2018 özel güvenlik 75 temel eğitim sınav tarihidir. 9-18 Nisan 2018 tarihleri arasında silah atış uygulama sınavı yapılmaktadır. Kursunuz ile irtibat halinde bulununuz.

ÖZEL GÜVENLİK SINAVINA NASIL İTİRAZ EDİLİR?

Sınav sorularına, cevap anahtarına ve sonuçlara yapılacak olan itirazlar sınav soruları internette yayınlandıktan sonra 10 gün içinde 20 TL bankaya yatırılıp alınan dekont ile dilekçeyle kurs merkezlerine yapılmaktadır. İtirazlarınızı kurs merkezi il emniyet müdürlüğüne iletmektedir. 2018 itiraz etme ücretidir. Dilekçeyi kursunuz dan temin edebilirsiniz. Teşekkürler.

4.125 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Oylar 4.13 (32 Oylar)