2018 ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI SORGULAMA SAYFASI!

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARINI NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

4 Şubat 2018 74 Özel Güvenlik Sınav Sonuçlarını TC kimlik no ve güvenlik numarası girerek sorgulayabilirsiniz. Özel güvenlik sınav sonuçları sorgulamak için "sınav sonuçları sorgulama" linkine tıklayınız.

>> Özel Güvenlik Sınav Sonuçları TIKLAYINIZ 

DİKKAT: 74 Özel güvenlik sınav sonuçları hakkındaki düşüncelerinizi YORUMLAR kısmına paylaşabilirsiniz.

> Sınava nasıl hazırlandınız? (Kitap yada Sorular ile)

> Kurslardaki eğitimler yeterli mi?

> 74. ögg sınavından kaç puan bekliyorsunuz?

75 ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI - 8 NİSAN 2018

8 Nisan 2018 75 Özel güvenlik sınav sonuçları bu sayfada yayınlanacaktır. 75 Ögg sınavı yapıldıktan sonra bu sayfayı ziyaret ederek sınav sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

ÖZEL GÜVENLİK YENİLEME SINAV SONUÇLARI SORGULAMA

4 Şubat 2018 tarihinde yapılan 50. özel güvenlik yenileme sınav sonuçları sınav yapıldıktan yaklaşık 3 hafta sonra açıklanacaktır. Aşağıdaki "sınav sonuçları" linkine tıklayarak 50. ögg yenileme sınav sonuçları sorgulama ekranına yönlendirileceksiniz.

>> Özel güvenlik yenileme sınav sonuçları TIKLAYINIZ !!! <<

Not: 50. Yenileme sınav sonuçları açıklandığında link otomatik aktif olacaktır. Linkte tıklanmıyor ise sınav sonuçları henüz açıklanmamıştır. 

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

4 Şubat 2018 tarihinde yapılan 74. özel güvenlik sınav sonuçları 16 Şubat 2018 Cuma günü açıklandı.

2018 ÖZEL GÜVENLİK DAİRE BAŞKANLIĞI SINAV SONUÇLARI ?

Özel güvenlik daire başkanlığı sınav sonuçları sorgulama ile ilgili linkleri üst kısımda paylaştık. Bu linkleri kullanarak sizde sınav sonuçlarınızı sorgulama yapabilirsiniz. Özel güvenlik sınavını emniyet genel müdürlüğü yapmaktadır ve özel güvenlik temel eğitim sınav sonuçları ile özel güvenlik yenileme sınav sonuçları Özel Güvenlik Daire Başkanlığı aracılığı ile açıklanmaktadır.

8 NİSAN 2018 75. ÖZEL GÜVENLİK SINAV SORULARINI NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

75. Özel güvenlik sınav soruları için özel sayfa hazırlanmıştır. Sınav soruları ve cevap anahtarları sınavdan 2-3 gün sonra açıklanmaktadır. Özel güvenlik sınav sorularını çözmek için linke tıklayınız.

Tüm  çıkmış özel güvenlik sınav soruları

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI SAYFASININ AMACI NEDİR? 

Bu sayfanın yapılış amacı; silahlı ve silahsız özel güvenlik sınav sonuçlarını hızlı ve güvenilir kaynaklardan sorgulama yapabilmeniz için hazırlanmıştır. Bildiğiniz gibi sınav sonuç günü haber siteleri sonuçlar açıklandı, açıklandı mı, ne zaman açıklanacak gibi birbirinin kopyası yalan yanlış haber yapıp dururlar ve bil kirliliğine yol açarlar.

Sadece özel güvenlik görevlileri için hazırlanmış bu sayfayı takip ederek sınav sonuçlarınızı zamanında öğrenebilirsiniz. Sınav sonuç günü bu sayfa her 15 dakikada bir güncellenmektedir.

8 NİSAN 2018 ÖGG SINAV SONUÇLARI EKRANI

Özel güvenlik sınav sonuçlarını görüntülemek için TC Kimlik No ile sorgulama yapmanız gerekmektedir. Yukarıdaki özel güvenlik sınav sonucu linkine tıkladıktan sonra Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınav Sonucu sayfasına yönlendirileceksiniz.

1  -  TC kimlik numaranızı giriniz.

2  -  Güvenlik kodunu giriniz.

3  -  Sınav no 75 yapınız.

Enter yaptıktan sonra özel güvenlik sınav sonuçlarınızı ekranda görebileceksiniz. Silahlı ve silahsız özel güvenlik sınavına girenler aynı ekrandan sınav sonuçlarını öğrenebilirler.

2018 ÖZEL GÜVENLİK PUAN HESAPLAMA

Özel güvenlik sınavına giren adayların en çok merak ettiği konulardan biriside kaç puan aldım, sınav puanımı nasıl hesaplarım, silahlı yada silahsız özel güvenlik puan hesaplama nasıl yapılır gibi konulardır. Özel güvenlik puan hesaplama silahlı ve silahsız olmak üzere iki şekilde yapılmaktadır.

Silahlı ve silahsız özel güvenlik puanı nasıl hesaplanır ayrıntılı bilgi için özel güvenlik puan hesaplama sayfamızı ziyaret ediniz.

ÖZEL GÜVENLİK SINAVINDAN BAŞARISIZ OLURSAM NE OLACAK?

Bir aday özel güvenlik sınavından başarısız olursa sınav ücretini yeniden yatırarak sıradaki sınava girmesi gerekiyor. 8 Nisan 2018 75. ögg sınavında kalan adaylar için sıradaki sınav 2018 yılı içerisinde yapılacak 76. dönem özel güvenlik sınavıdır. Sınavdan 4 defaya kadar başarısız olabilirsiniz. 4. defa başarısız olduysanız kursa yeniden yazılmanız gerekiyor.

ÖZEL GÜVENLİK SINAVI UYGULAMA SİLAH ATIŞ TARİHLERİ

8 Nisan 2018 özel güvenlik 75 temel eğitim sınav tarihidir. 9-18 Nisan 2018 tarihleri arasında silah atış uygulama sınavı yapılmaktadır. Kursunuz ile irtibat halinde bulununuz.

8 Nisan 2018 75 DÖNEM ÖZEL GÜVENLİK SINAVINA NASIL İTİRAZ EDİLİR?

Sınav sorularına, cevap anahtarına ve sonuçlara yapılacak olan itirazlar sınav soruları internette yayınlandıktan sonra 10 gün içinde 20 TL bankaya yatırılıp alınan dekont ile dilekçeyle kurs merkezlerine yapılmaktadır. İtirazlarınızı kurs merkezi il emniyet müdürlüğüne iletmektedir. 2018 itiraz etme ücretidir. Dilekçeyi kursunuz dan temin edebilirsiniz. Teşekkürler.

2018 ÖZEL GÜVENLİK SINAV TARİHLERİ

2018 Özel güvenlik sınav takvimi açıklanmıştır. Özel güvenlik sınav tarihleri sayfamızda özel güvenlik temel eğitim sınav tarihleri ile yenileme sınav takvimi tablo şeklinde ayrıntılı olarak verilmiştir. Özel güvenlik ve yenileme sınavları her yıl 6 defa yapılmaktadır. 2018 yılı içerisinde 6 tane ögg sınavı yapılmıştır.

2018 Özel Güvenlik Sınav Tarihleri

ÖZEL GÜVENLİK RANDEVU ALMA

Bir çok büyük şehirimizde özel güvenlik sertifika, kimlik alma ve yenileme işlemleri randevu alınarak yapılmaktadır. Özel Güvenlik randevu zorunlu olan bazı iller: İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya gibi birçok ilimizde özel güvenlik randevu zorunlu olmuştur ve her yıl yeni illerimiz randevulu sisteme geçmektedir. 

Özel güvenlik randevu almak önemlidir. Bazı illerimizde 2-3 ay sonrasına ancak randevu verilebilmektedir. Sınavı kazanacağınızı düşünüyorsanız sınav sonuçları açıklanmadan hemen randevu almanız sizin yararınıza olacaktır. Daha ayrıntılı ve kapsamlı bilgi için özel güvenlik randevu sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

Özel Güvenlik Randevu

55 Plaka

Plakalar

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI YORUMLARI!