ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI

2017 ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI SORGULAMA SAYFASI

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARINI NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

Özel Güvenlik Sınav Sonuçlarını TC kimlik no ve güvenlik numarası girerek sorgulayabilirsiniz. Özel güvenlik sınav sonuçları sorgulamak için "sınav sonuçları" linkine tıklayınız.

UYARI: 1 Ekim 2017 72. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Açıklanmıştır !!!!

 

>> Özel Güvenlik Sınav Sonuçları TIKLAYINIZ !!! <<

 

72. ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI SORGULAMA

1 Ekim 2017 72. Özel güvenlik sınav sonuçları sorgulama sayfamızı ziyaret ederek sınav sonuçlarınızı ilk elden öğrenebilir. 72. dönem ögg sınavı hakkında güncel ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

72. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları

73. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama Sayfası !!!

 

ÖZEL GÜVENLİK YENİLEME SINAV SONUÇLARI SORGULAMA

1 Ekim 2017 tarihinde yapılan 48. özel güvenlik yenileme sınav sonuçları sınav yapıldıktan yaklaşık 3 hafta sonra açıklanacaktır. Aşağıdaki "sınav sonuçları" linkine tıklayarak 48. ögg yenileme sınav sonuçları sorgulama ekranına yönlendirileceksiniz.

 

>> Özel güvenlik yenileme sınav sonuçları TIKLAYINIZ !!! <<

Not: Yenileme sınav sonuçları açıklandığında link otomatik aktif olacaktır. Linkte tıklanmıyor ise sınav sonuçları henüz açıklanmamıştır. Daha sonra tekrar deneyiniz.

 

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

1 Ekim 2017 tarihinde yapılacak 72. özel güvenlik sınav sonuçları sınavdan iki hafta sonra açıklanacaktır. Özel güvenlik sınav sonuçları bazen birkaç gün erken açıklanabilmektedir.

1 EKİM 2017 72. ÖZEL GÜVENLİK SINAV SORULARI SONUÇLARI SAYFASI GÜNCEL!!!

 

ÖZEL GÜVENLİK DAİRE BAŞKANLIĞI SINAV SONUÇLARI ?

Özel güvenlik daire başkanlığı sınav sonuçları sorgulama ile ilgili linkleri üst kısımda paylaştık. Bu linkleri kullanarak sizde sınav sonuçlarınızı sorgulama yapabilirsiniz. Özel güvenlik sınavını emniyet genel müdürlüğü yapmaktadır ve özel güvenlik temel eğitim sınav sonuçları ile özel güvenlik yenileme sınav sonuçları Özel Güvenlik Daire Başkanlığı aracılığı ile açıklanmaktadır.

 

1 EKİM 2017 ÖZEL GÜVENLİK SINAV SORULARINI NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

Özel güvenlik sınav soruları için özel sayfa hazırlanmıştır. Sınav soruları sınavdan 2-3 gün sonra açıklanmaktadır. Özel güvenlik sınav sorularını çözmek için linke tıklayınız.

Tüm  çıkmış özel güvenlik sınav soruları

72. özel güvenlik sınav soruları

 

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI SAYFASININ AMACI NEDİR? 

Bu sayfanın yapılış amacı; silahlı ve silahsız özel güvenlik sınav sonuçlarını hızlı ve güvenilir kaynaklardan sorgulama yapabilmeniz için hazırlanmıştır. Bildiğiniz gibi sınav sonuç günü haber siteleri sonuçlar açıklandı, açıklandı mı, ne zaman açıklanacak gibi birbirinin kopyası yalan yanlış haber yapıp dururlar ve bil kirliliğine yol açarlar.

Sadece özel güvenlik görevlileri için hazırlanmış bu sayfayı takip ederek sınav sonuçlarınızı zamanında öğrenebilirsiniz. Sınav sonuç günü bu sayfa her 15 dakikada bir güncellenmektedir.

 

1 EKİM 2017 ÖGG SINAV SONUÇLARI EKRANI

Özel güvenlik sınav sonuçlarını görüntülemek için TC Kimlik No ile sorgulama yapmanız gerekmektedir. Yukarıdaki özel güvenlik sınav sonucu linkine tıkladıktan sonra Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınav Sonucu sayfasına yönlendirileceksiniz.

1  -  TC kimlik numaranızı giriniz.

2  -  Güvenlik kodunu giriniz.

3  -  Sınav no 72 yapınız.

Enter yaptıktan sonra özel güvenlik sınav sonuçlarınızı ekranda görebileceksiniz. Silahlı ve silahsız özel güvenlik sınavına girenler aynı ekrandan sınav sonuçlarını öğrenebilirler.

 

2017 ÖZEL GÜVENLİK PUAN HESAPLAMA

Özel güvenlik sınavına giren adayların en çok merak ettiği konulardan biriside kaç puan aldım, sınav puanımı nasıl hesaplarım, silahlı yada silahsız özel güvenlik puan hesaplama nasıl yapılır gibi konulardır. Özel güvenlik puan hesaplama silahlı ve silahsız olmak üzere iki şekilde yapılmaktadır.

Silahlı ve silahsız özel güvenlik puanı nasıl hesaplanır ayrıntılı bilgi için özel güvenlik puan hesaplama sayfamızı ziyaret ediniz.

 

ÖZEL GÜVENLİK SINAVINDAN BAŞARISIZ OLURSAM NE OLACAK?

Bir aday özel güvenlik sınavından başarısız olursa sınav ücretini yeniden yatırarak sıradaki sınava girmesi gerekiyor. 1 Ekim 2017 ögg sınavında kalan adaylar için sıradaki 73. dönem özel güvenlik sınav tarihi 3 Aralık 2017 dir. Sınavdan 4 defaya kadar başarısız olabilirsiniz. 4. defa başarısız olduysanız kursa yeniden yazılmanız gerekiyor.

 

ÖZEL GÜVENLİK SINAVI UYGULAMA SİLAH ATIŞ TARİHLERİ

1 Ekim 2017 özel güvenlik temel eğitim  sınav tarihidir. 2-9 Ekim 2017 tarihleri arasında silah atış uygulama sınavı yapılmaktadır. Kursunuz ile irtibat halinde bulununuz.

 

1 EKİM 2017 72. DÖNEM ÖZEL GÜVENLİK SINAVINA NASIL İTİRAZ EDİLİR?

Sınav sorularına, cevap anahtarına ve sonuçlara yapılacak olan itirazlar sınav soruları internette yayınlandıktan sonra 10 gün içinde 20 TL bankaya yatırılıp alınan dekont ile dilekçeyle kurs merkezlerine yapılmaktadır. İtirazlarınızı kurs merkezi il emniyet müdürlüğüne iletmektedir. 2017 itiraz etme ücretidir. Dilekçeyi kursunuz dan temin edebilirsiniz. Teşekkürler.

 

2017 ÖZEL GÜVENLİK SINAV TARİHLERİ

2017 Özel güvenlik sınav takvimi açıklanmıştır. Özel güvenlik sınav tarihleri sayfamızda özel güvenlik temel eğitim sınav tarihleri ile yenileme sınav takvimi tablo şeklinde ayrıntılı olarak verilmiştir. Özel güvenlik ve yenileme sınavları her yıl 6 defa yapılmaktadır. 2017 sınav takvimine göre 4 tane ögg sınavı yapıldı ve son olarak 72 ve 73 özel güvenlik sınavları kalmıştır.

72. Özel güvenlik Sınav Soru Sonuç Açıklanma Tarihleri 1 Ekim 2017

 

ÖZEL GÜVENLİK RANDEVU ALMA

Bir çok büyük şehirimizde özel güvenlik sertifika, kimlik alma ve yenileme işlemleri randevu alınarak yapılmaktadır. Özel Güvenlik randevu zorunlu olan bazı iller: İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya gibi birçok ilimizde özel güvenlik randevu zorunlu olmuştur ve her yıl yeni illerimiz randevulu sisteme geçmektedir. 

Özel güvenlik randevu almak önemlidir. Bazı illerimizde 2-3 ay sonrasına ancak randevu verilebilmektedir. Sınavı kazanacağınızı düşünüyorsanız sınav sonuçları açıklanmadan hemen randevu almanız sizin yararınıza olacaktır. Daha ayrıntılı ve kapsamlı bilgi için özel güvenlik randevu sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.