ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI 2017

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARINI NASIL SORGULAYABİLİRİM? 

Özel güvenlik sınav sonuçlarını görüntülemek için TC Kimlik No ile sorgulama yapmanız gerekmektedir. Aşağıdaki özel güvenlik sınav sonucu linkine tıklayarak Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınav Sonucu sayfasına yönlendirileceksiniz. TC kimlik no ve Güvenlik numarasını ve sınavınızı doğru girerek özel güvenlik sınav sonuçları görüntülemeniz mümkün olacaktır. 

5 Mart 2017 69. ÖZEL GÜVENLİK SINAVINDAN BAŞARILI OLMAK İÇİN KAÇ PUAN GEREKİYOR?

Puan hesaplama yaparken de her doğruyu 1 puan kabul edip hesaplama yapmanız gerekmektedir. Sınava giren silahsız özel güvenlik adaylarının 100 adet temel eğitim bilgisi sorularından en az 60 puan almaları gerekmektedir. Buna göre özel güvenlik temel eğitim sorularından en az 60 soruya doğru cevap vermeleri gerekmektedir.

Silahlı özel güvenlik adaylarının ise temel eğitim bilgisi soruları, silah bilgisi soruları ve uygulama sınavından (atışlardan) aldığı puanların aritmetik ortalaması en az 60 olması gerekmektedir.

Örneğin; Temel eğitim sorularından 60 soruyu doğru cevaplasın,

Silah bilgisi sorularından 15 soruyu doğru cevaplasın ve 

Atıştanda 3 isabet yapsın

60 soru * 1 puan =60 puan

 15 soru*2 puan =30 puan 3 isabet*10 puan =30 puan

Toplam =120 puan /2 = 60 puan alır ve sınavı geçer.

5 Mart 2017 69. ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İSTİYORUM?

 69. Sınav sonuçları AÇIKLANDI !!!

>> Özel Güvenlik Sınav Sonuçları TIKLAYINIZ <<

69. Özel güvenlik sınavı ile  ilgili ayrıntılı ( soruları, cevap anahtarı, sonuçlar ne zaman açıklanacak? vb )bilgi edinmek için lütfen linki tıklayınız.

 69. Özel Güvenlik Sınavı Özel Sayfası

 69. Özel Güvenlik Sınav Soruları ve Cevapları

 69. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları

ÖZEL GÜVENLİK YENİLEME SINAV SONUÇLARINI NASIL SORGULAYABİLİRİM? 

Özel güvenlik yenileme sınav sonuçlarını görüntülemek için TC Kimlik No ile sorgulama yapmanız gerekmektedir. Aşağıdaki özel güvenlik yenileme sınav sonucu linkine tıklayarak Özel Güvenlik Yenileme Eğitim Sınav Sonucu sayfasına yönlendirileceksiniz. TC kimlik no ve Güvenlik numarasını ve sınavınızı doğru girerek özel güvenlik yenileme sınav sonuçları görüntülemeniz mümkün olacaktır. 

5 Mart 2017  45. ÖZEL GÜVENLİK "YENİLEME" SINAV SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İSTİYORUM?

 45. Yenileme Sınav sonuçları resmi olarak açıklandığında hemen alttaki link aktif olacak ve sonuçlarınızı hemen öğrenebileceksiniz. Sayfa sürekli güncellenmektedir Takipte kalınız.

>>Özel güvenlik yenileme sınav sonuçları için TIKLAYINIZ <<

AÇIKLANAN ÖZEL GÜVENLİK SINAV SORULARINA NEREDEN ULAŞABİLİRİM?

ÖZEL GÜVENLİK  SINAVINDAN BAŞARISIZ OLURSAM NE OLACAK?

Bir aday özel güvenlik sınavından başarısız olursa sınav ücretini yeniden yatırarak sıradaki sınava girmesi gerekiyor. 5 Mart 2017 ögg sınavında kalan adaylar için sıradaki özel güvenlik  sınav tarihi 30 Nisan 2017  dir. Sınavdan 4 defaya kadar başarısız olabilirsiniz. 4. defa başarısız olduysanız kursa yeniden yazılmanız gerekiyor.

Not: Yenileme sınavına giren özel güvenlik görevlilerin 50 saat temel eğitim 10 saat silah eğitimi alıp yenileme sınavına girmeleri halinde sertifika ve özel güvenlik kimliklerini yenileme hakkına sahip olurlar. Yani geçme kalma söz konusu değildir.

5 Mart 2017 69. DÖNEM  ÖZEL GÜVENLİK  SINAVININ SİLAH ATIŞ  TARİHLERİ

29 Ocak 2017 özel güvenlik temel eğitim  sınav tarihidir. 6-15 Mart 2017 de silah atış uygulama sınavı yapılmaktadır. Kursunuzla irtibat halinde bulununuz.

69. Dönem  ÖZEL GÜVENLİK SINAVINA NASIL İTİRAZ EDERİM?

Sınav sorularına, cevap anahtarına ve sonuçlara yapılacak olan itirazlar internette yayınlandıktan sonra 10 gün (2017) içinde 20 TL  bankaya yatırılıp alınan dekont ile dilekçeyle kurs merkezlerine yapılabilir. Teşekkürler.

Sınav ile ilgili bütün görüşlerinizi alt kısımdaki yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

  > Özel Güvenlik Sınav Tarihleri 2017 <

   Özel Güvenlik Randevu 

   Özel Güvenlik Sınav Soruları 

4.7019867549669 1 1 1 1 1 Derecelendirme 4.70 (151 Oy)