30 TEMMUZ 2017 71. ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI SORGULAMA SAYFASI

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI

30 Temmuz 2017 71. Özel Güvenlik Sınav Sonuçlarını TC kimlik no ve Güvenlik numarası girerek sorgulayabilirsiniz. 

DUYURU: İptal Edilen 30 Temmuz 2017 tarihinde yapılan 71. Özel Güvenlik Sınavı yeni tarihleri açıklandı. Yeni 71. Özel Güvenlik sınav tarihleri için TIKLAYINIZ

DUYURU!!!:20 Ağustos 2017 71. Özel Güvenlik Sınav Giriş Yerleri Açıklanmıştır. TIKLAYINIZ.

YENİ DUYURU: >>> 30 Temmuz 2017 71. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Açıklandı!!!  TIKLA

71. ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARINI NASIL SORGULAYABİLİRİM? 

Bu sayfa Özel güvenlik Sınav sonuçları sorgulama, silahlı özel güvenlik sınav sonuçları sorgulama, silahsız özel güvenlik sınav sonuçları sorgulama, özel güvenlik yenileme sınav sonuçlarını hızlı ve pratik olarak resmi kaynaklardan öğrenmek için özel güvenlikçilere özel olarak hazırlanmıştır.

 Özel güvenlik sınav sonuçlarını görüntülemek için TC Kimlik No ile sorgulama yapmanız gerekmektedir. Aşağıdaki özel güvenlik sınav sonucu linkine tıklayarak Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınav Sonucu sayfasına yönlendirileceksiniz. TC kimlik no ve Güvenlik numarasını ve sınavınızı doğru girerek özel güvenlik sınav sonuçları görüntülemeniz mümkün olacaktır. Silahlı ve silahsız özel güvenlik sınavına girenler aynı ekrandan sınav sonuçlarını öğrenebilirler.

* Sıradaki Sınav 20 Ağustos 2017 de tekrar yapılacak olan Yeni 71. Özel güvenlik sınavıdır.

 özel güvenlik sınav sonuçları

30 TEMMUZ 2017 71. ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İSTİYORUM?

>>> Özel Güvenlik Sınav Sonuçları TIKLAYINIZ<<<

71. Özel güvenlik sınavı ile  ilgili ayrıntılı ( soruları, cevap anahtarı, sonuçlar ne zaman açıklanacak? vb )bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki linkleri tıklayınız...

>>> 20 Ağustos 2017 71. Özel Güvenlik Sınavı Hazırlık Sayfası TIKLA

>> Özel Güvenlik Sınav Soruları <<<

 

ÖZEL GÜVENLİK YENİLEME SINAV SONUÇLARINI NASIL SORGULAYABİLİRİM? 

 47. Özel güvenlik yenileme sınav sonuçlarını görüntülemek için TC Kimlik No ile sorgulama yapmanız gerekmektedir. Aşağıdaki özel güvenlik yenileme sınav sonucu linkine tıklayarak Özel Güvenlik Yenileme Eğitim Sınav Sonucu sayfasına yönlendirileceksiniz. TC kimlik no ve Güvenlik numarasını ve sınavınızı doğru girerek özel güvenlik yenileme sınav sonuçları görüntülemeniz mümkün olacaktır. 

30 TEMMUZ 2017  47. ÖZEL GÜVENLİK "YENİLEME" SINAV SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İSTİYORUM?

. Özel güvenlik yenileme sınav sonuçlarını hızlı ve pratik sorgulama yapabilirsiniz. 47. Yenileme Sınav sonuçları resmi olarak açıklandığında hemen alttaki link aktif olacak ve sonuçlarınızı hemen öğrenebileceksiniz. Sayfa sürekli güncellenmektedir Takipte kalınız.

47. Özel güvenlik Yenileme Sınav Sonuçları ↓

>>Özel güvenlik yenileme sınav sonuçları için TIKLAYINIZ <<

AÇIKLANAN ÖZEL GÜVENLİK SINAV SORULARINA NEREDEN ULAŞABİLİRİM?

ÖZEL GÜVENLİK  SINAVINDAN BAŞARISIZ OLURSAM NE OLACAK?

Bir aday özel güvenlik sınavından başarısız olursa sınav ücretini yeniden yatırarak sıradaki sınava girmesi gerekiyor. 7 Mayıs 2017 ögg sınavında kalan adaylar için sıradaki özel güvenlik  sınav tarihi 30 Temmuz 2017  dir. Sınavdan 4 defaya kadar başarısız olabilirsiniz. 4. defa başarısız olduysanız kursa yeniden yazılmanız gerekiyor.

Not: Yenileme sınavına giren özel güvenlik görevlilerin 50 saat temel eğitim 10 saat silah eğitimi alıp yenileme sınavına girmeleri halinde sertifika ve özel güvenlik kimliklerini yenileme hakkına sahip olurlar. Yani geçme kalma söz konusu değildir.

71. ÖZEL GÜVENLİK SINAVI UYGULAMA SİLAH ATIŞ TARİHLERİ

30 Temmuz 2017 özel güvenlik temel eğitim  sınav tarihidir. 31 Temmuz - 9 Ağustos 2017 de silah atış uygulama sınavı yapılmaktadır. Kursunuzla irtibat halinde bulununuz.

71. DÖNEM ÖZEL GÜVENLİK SINAVINA NASIL İTİRAZ EDİLİR?

Sınav sorularına, cevap anahtarına ve sonuçlara yapılacak olan itirazlar sınav soruları internette yayınlandıktan sonra 10 gün içinde 20 TL bankaya yatırılıp alınan dekont ile dilekçeyle kurs merkezlerine yapılmaktadır. 2017 itiraz etme ücretidir. Dilekçeyi kursunuz dan temin edebilirsiniz. Teşekkürler.

 Faydalı Bilgiler 

 >>> Özel Güvenlik Sınavını Kazananların Yapması Gerekenler <<<

 >>> Özel Güvenlik Puan Hesaplama <<<

 >>> Özel Güvenlik Sınav Tarihleri<<<

  >>> Özel Güvenlik Randevu <<<