73. Özel Güvenlik Sınav Soruları Sonuçları Güncel Sayfası !!!

3 Ekim 2017 73. Özel güvenlik sınav soruları sonuçları sorgulama özel sayfasında 73. ögg sınavı ile ilgili tüm güncel bilgileri bulabilir soruları öğrenebilir ve sınav sonuçlarınızı sorgulayabilirsiniz.

  > 73. özel güvenlik sınavı ne zaman yapılacak?

  > 73. özel güvenlik sınav giriş yerleri

  > 73. özel güvenlik sınavına nasıl hazırlık yapılmalı?

  > 73 özel güvenlik sınav soruları ne zaman açıklanacak?

 73 özel güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

73. Özel Güvenlik Sınavı Ne Zaman Yapılacak?

2017 yılı en son ögg sınavı olan 73. özel güvenlik sınavı 3 Aralık 2017 Pazar günü saat: 10:00 da yapıldı. Sınavda silahsız özel güvenlik görevlisi olmak isteyenleri 100 soru sorulurken, silahlı ögg olmak isteyenlere ise 125 soru sorulmaktadır.

73. özel güvenlik sınavı ve 49. özel güvenlik yenileme sınavı aynı tarihte beraber yapıldı.

73. Özel Güvenlik Sınav Soruları

73. Özel Güvenlik Sınav Soruları ve cevapları (online çöz ve indir)

73. Özel Güvenlik Sınavı Silah Soruları

73. Özel Güvenlik Sınav Giriş Yerleri 3 Aralık 2017

Özel güvenlik sınav yerleri sorgulaması yapabilmeniz için özel bir sayfa hazırladık. Dilerseniz aşağıdaki linki tıklayarak ögg sınav giriş yerlerinizi teyit edebilirsiniz. 

Özel Güvenlik Sınav Giriş Yerleri

73. Özel Güvenlik Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı Ne Zaman Açıklanacak?

73. Özel güvenlik sınav soruları ve cevapları 6 Aralık 2017 tarihinde açıklanacaktır. Fakat sınav soruları ve cevapları bir gün erken yada geç açıklanabilir. Nitekim eski sınavlara bakıldığında erken yada geç açıklandığı görülmektedir. 49. Özel güvenlik "yenileme" sınav soruları ve cevap anahtarı da aynı tarihte 6 aralık 2017 tarihinde açıklanacaktır. Özel güvenlik sınav soruları sitemize A grubu ve B grubu olarak ayrı ayrı eklenmektedir. Dilerseniz pdf olarak indirip soruları görebilirsiniz yada online sınav sistemimizde sınav sorularını çözebilirsiniz.

73. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

3 Aralık 2017 tarihinde yapılan 73. Ögg sınav sonuçları 15 Aralık 2017 tarihinde Cuma günü açıklanacaktır. Peki özel güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak hangi saatte açıklanacak diye sorarsanız tam olarak saati belli olmamakla birlikte genelde erken saatlerde açıklanır. Ayrıca eski sınav sonuçlarının bir gün önceden açıklandığı da görülmüştür.

özel güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

73. Özel Güvenlik Sınavına Nasıl Hazırlık Yapılmalı?

Özel güvenlik sınavına bol bol soru çözerek hazırlanabilirsiniz. Sizin için önemli olan yeni müfredata uygun sınav soruları siteye eklenmiştir. 2015-2016-2017 yıllarında çıkan toplam 17 adet özel güvenlik sınav soruları online sınav sistemimize eklenmiştir. Sizde çıkmış ögg sınav sorularını online olarak çözebilir puanınızı otomatik olarak görebilirsiniz. Ayrıca online sınav sistemimizde sınavı bitirdiğinizde yanlışlarınız ve doğru cevaplar otomatik olarak gösterilmektedir. Bu sistem ile rahatlıkla telefondan bile sorularınızı çözebilirsiniz.

72. Özel Güvenlik Sınavı Puan Hesaplama

3 Aralık 2017 özel güvenlik sınavına giren adayların en merak ettiği konulardan biriside sınav puanı nasıl hesaplanıyor? Özel güvenlik puan hesaplama sayfamızı ziyaret ederseniz sizler için hazırlanmış çok kapsamlı yazımız ile ögg puan hesaplama hakkındaki tüm bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz.

74. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları

74. Özel Güvenlik Sınav Soruları

Özel Güvenlik Sınav Tarihleri

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1