2019 Derbi TV İndir - Android Apk ve iOS

Derbi Tv Android Apk ve İOS İndir İzle

Derbi TV Android ve iOS cihazlarda yada bilgisayarda (Pc) ücretsiz maç, spor, belgesel, çizgi film gibi 100'den fazla kanalı Hd kalitede izleyebilmenizi sağlayan bir uygulamadır. 

Bildiğiniz gibi yurt içinde ve yurt dışında oynanan bir çok maç ücretli kanallarda yayınlanmakta olduğundan maç severler gönül rahatlığı ile izleyemiyor yada izlemek için lig tv yayını olan kafelere gitmek durumunda kalıyorlar. İşte bunun gibi sorunlara çözüm olmak için yapılmış bu uygulama ile koltuğunuza yaslanıp ister telefonunuz ile isterseniz bilgisayarda yada televizyonunuzdan premium kanalları izleyebilirsiniz.

Peki nasıl oluyor uygulamayı nasıl indirebilirim? Şöyle ki; önce uygulamanın apk sürümünü aşağıdaki link ile ilgili siteden indiriyorsunuz. Android cihazlarda uygulama direkt çalışmaktadır. İOS cihazlar için ayrıca bir link eklenmiş oradan indirmelisiniz. Pc ile izlemek için ise 2 yol var. Birinci yol; telefonunuzun ekranını bilgisayarınızın ekranına yansıtabilirsiniz. Böylelikle hiç donmadan HD kalitede istediğiniz kanalı izleyebilirsiniz. İkinci yol ise; emulator programları ile ilgili siteden indirdiğiniz APK dosyasını direkt bilgisayarınızdan çalıştırabilirsiniz. Bu yolla da aynı şekilde kanalları izlemek mümkün.

Derbi Tv indir

Uygulama sadece maç izlemeye yaramıyor. Dediğimiz gibi 100'ün üzerinde uygulama içinde premium kanal dolu. İster belgesel izleyin ister çizgi film... Bununla birlikte uygulama sık sık internetten kaldırılmaktadır bu sebepten dolayı yukarıda verdiğimiz sitede ki link bazen kaldırılıp kısa süre sonra tekrar eklenmektedir. Böyle durumlarda sayfayı yenileyerek tekrar deneyin yada daha site linkini kaydedin daha sonra tekrar deneyebilmeniz için gerekli olacak. Çünkü uygulama tüm internetten kaldırıldığından başka sitelerde de bulmak oldukça güç olabiliyor. Başka bir yazıda görüşmek üzere...

Alternatif Uygulamalar:

Taraftar Tv

3.8888888888889 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Oylar 3.89 (9 Oylar)