80. Özel Güvenlik Sınavı Soruları ve Sonuçları Sayfası | 17 Şubat 2019

Bu makalede 80. ögg sınavı ne zaman? Soruları ve cevapları ile cevap anahtarı, sınav sonuçları, özel güvenlik 80 sonuçlar ne zaman açıklanacak? Sınav takvimi ve tarihleri, sınav giriş yerleri, başvuru nasıl yapılır?, gibi sorular  hakkında bilgi verilecektir.

 * Bu sayfa 80. Özel güvenlik sınavı ile ilgili sınav tarihi, giriş yerleri, soruları, cevapları ve sonuçları hakkında sizlere anında ve güncel bilgi vermek için hazırlanmıştır.

80. ÖGG Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sayfası

Özel Güvenlik Sınav Tarihleri

* Bu sayfa 80. sınav süreci boyunca sürekli güncellenmektedir. Her dönem sınav soruları ve sonuçları ilk olarak sitemizden açıklanmakta ve facebook ile bildirimlere abone olan ziyaretçilerimize ücretsiz bildirim göndermekteyiz.

80. Özel Güvenlik Sınavı Ne Zaman?

80. ögg özel güvenlik sınavı 17 Şubat 2019 tarihinde Pazar günü saat 10:00 da yapıldı. Sınav saatinden en az 45 dakika önce sınav yerinizde olmalısınız.

Facebook'ta Bizi Beğen

80. Ögg Sınav Soruları ve Sonuçlarından İlk Sen Haberdar Ol! Facebook sayfasını beğenenlere sınav soruları ve sonuçları açıklanınca bildirim gönderilmektedir.

80. Dönem Özel Güvenlik Sınavı Giriş Yerleri Sorgula

Özel güvenlik son sınav olan 80. özel güvenlik sınavı için giriş yerleri sınava 1 hafta kala açıklanır. ÖGG sınavı giriş yerlerini görmek için özel güvenlik sınav giriş yerleri sayfasını ziyaret ederek sınav giriş yerlerinizi öğrenebilirsiniz. Buradan tüm ögg adayları sınav girişlerini sorgulayabilirler.  Sınav giriş belgelerini kurslarınızdan temin edebilirsiniz.

80. Özel Güvenlik Test - Deneme Sınav Soruları

80. özel güvenlik sınavına nasıl hazırlanılır? 80. ögg özel güvenlik sınavına girecek değerli özel güvenlik adayı arkadaşlar bol bol test - deneme sınavı çözerek ve çıkmış özel güvenlik sorularını çözerek bu sınava hazırlanabilirsiniz. Özel güvenlik test sorularını çözmek için tıklayınız...

Özel güvenlik sınav soruları 

Özel Güvenlik Test Çöz

80. Ögg Sınav soruları ne zaman açıklanacak?

80 Özel güvenlik sınav soruları sınav yapıldıktan 2-3 gün sonra açıklanacaktır. Ayrıntılı bilgiyi ilgili sayfada paylaştık.

Özel Güvenlik Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak?

17 Şubat 2019 80. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman  Açıklanacak?

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Tıklayınız...

80. özel güvenlik sınav sonuçları sınavdan 2 hafta sonra açıklanması beklenmektedir. Bir önceki sınav, sınav yapıldığı tarihten iki hafta sonra açıklanmıştı. 80. ögg sonuçları açıklandığında buradan anında ulaşabileceksiniz.

80. Özel Güvenlik Sınavı Sonuçları

>> Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama << 80. özel güvenlik sınavı sonuçları açıklandığında buradan anında ulaşabileceksiniz.

>> Özel güvenlik sınavını Kazananların Yapması Gerekenler

>> Özel Güvenlik Puan Hesaplama Nasıl Yapılır?

3.9333333333333 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Oylar 3.93 (15 Oylar)

Yorumlar

Derya
1 soruyu 4 5 kez okudumm. Okadar ucret yatirdik bi kagit parcasi icin bukadar zorlamalari nedendirrr.
Cevap
Aysel
Arkadaşlar beni korkutmayin 21 Nisanda benim sınavım var
Cevap
Karabela52
Çok saçma bi razelet bi sınavdı güvenlik olmaktan soğudum ya alakasız sorular uzun paragraflar 5 tane şik zman kısıtlı anıl dingil silah soruları saçma saçma bize mi denk geliyo anlamıyorum bundan 79 dönem soruları 10 yaşındaki çocuk yapar bize gelince işler degisyo
Cevap
İrfan Dağ
Emeklerime acıyorum haramı sıkkım olsun oo paralar kolay kazanılmıyor.Bunlar bnce ne sorduklarını bilmiyorlar biz hangi kitapa çalışalım 
Cevap
Yavuz Kurt
Soruyom yetkililere kitapta yok  kursta yokkk.Bizzz nereye  çalışacağız milletle şakamı geçiyorsunuz 
Cevap
Ahmet akbulut
Bir sınav ücreti 100 tl olan var olmayan var.Sınava girdğimiz oradaki görevliler bile sorulara saçma derr gibi baktılar Güvenlikle alakası yoktu sorular Keşke matematik sorsaydılar bilirdik sevgiliye bunlar matamatik diye 
Cevap
Suat Genç
Bunlar ne sorduklarını bilmiyorlar bnce bu aşamaya kadar 1.200 gitti yazık yazık alt tarafı bir sertifika yani sorular ne kitapla alakası vardı ne kursta öğrettikleriyle bu paralar kolaymı kazanılıyor.Resmen milletin aklıyla dalga geçmişler bnce İş garantisi bile yok.
Cevap
Suat Genç
1.200 param gitti şu aşamaya kadar paraya acımıyorum.Güvenlikle alakası olmayan sorular ve kitaptan 10 /15 soru vardı.Hangi kitapa çalışacağız ne kitaptan vardı ne kursta öğrettiklerinden diğer sınvları bazı soruları okumdan çözüyordum.Yazık yazık bu paralara gecemizi gündüzümüzü veriyoruz.Alt tarafı biii Sertifika olmaz bukadarr saygılarımla 
Cevap
İsmail gülay
Diger dönemlerle alakasi yok sorularin bazilari haric zor ve uzun sorular cevaplari okurken soruyu unutuyo insan hayirlisi olsun hakkimizda
Cevap
Oznur
Bende pek umutlu degilim bu sinavdan.79.sinavda 59 da kaldim. Bunda hic beklemiyorum.ins hayirlisi olur herkesin hakkinda.
Cevap

Yorum ekle