2018 Özel Güvenlik Randevu Nasıl Alınır?

Bu sayfa özel güvenlik randevu nasıl alınır? Hangi illerde özel güvenlik randevu zorunludur? Silahlı, silahsız veya Ögg kimlik yenileme randevu işlemleri hakkında kapsamlı bilgi içermektedir.

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa vb bazı büyük illerde özel güvenlik kimlik kartı almak için randevu almak zorunludur.

  • Özel güvenlik kimlik kartı için randevu almak bazı illerimizde birkaç dakika bazı illerimizde ise 1-2 ay sürebilmektedir.
  • Özel güvenlik kimlik kartı ve sertifika işlemleri ikamet edilen ilin emniyet müdürlüğüne bağlı özel güvenlik daire başkanlığından yapılmaktadır. İkamet edilen il dışında özel güvenlik kimlik kartı verilmemektedir.

2018 İstanbul Özel Güvenlik Randevu Alma Nasıl Yapılır?

İstanbul'da özel güvenlik kimlik kartı randevu işlemleri İem Randevu ( İstanbul Emniyet Müdürlüğü Online Randevu Sistemi) sitesinden yapılmaktadır. İstanbul ilinde özel güvenlik işlemleri için randevu almak zorunludur.

İstanbul emniyet müdürlüğü randevu almak için İem Randevu sayfasını ziyaret etmeniz gerekmektedir.

İstanbul'da ki tüm Özel Güvenlik Randevu işlemlerinizi ÖZEL GÜVENLİK RANDEVU İSTANBUL sayfamızdan yapabilirsiniz.

2018 Ankara Özel Güvenlik Randevu Al

Ankara da ikamet eden özel güvenlik adaylarının Özel Güvenlik Sertifikası ve Özel Güvenlik Kimlik Kartı Randevu işlemleri için Ankara Özel Güvenlik Şube Müdürlüğüne online başvurmaları ve randevu almaları gerekmektedir. Ankara'da randevusuz özel güvenlik işlemleri yapılmamaktadır.

Ankara Özel Güvenlik Randevu

2018 Kocaeli Özel Güvenlik Randevu Alma

Kocaeli de ikamet eden özel güvenlik adayları Kocaeli Özel Güvenlik Daire Başkanlığından online randevu alabilir, randevu durumunu sorgulayabilir ve online özel güvenlik kimlik kartı sorgulayabilirler.

Kocaeli özel güvenlik şube işlemleri randevu ile yapılmaktadır. Özel güvenlik randevu almadan şubeye giderseniz işlemleriniz yapılmayacak sertifika yada ögg kimlik kartı alamayacaksınız.

Kocaeli Özel Güvenlik Randevu

İzmir Özel Güvenlik Randevu Al 2018

Özel güvenlik randevu zorunlu olduğu şehirlerimizden biriside egenin incisi İzmir'dir. İzmir de özel güvenlik sertifika veya özel güvenlik kimlik kartı almak, değiştirmek, yada yenilemek için özel güvenlik randevu almak zorunludur. İzmir ilinde özel güvenlik randevusu almak için linki tıklayınız.

Özel Güvenlik Randevu İzmir

Bursa Özel Güvenlik Randevu Nasıl Alınır?

Bursa da özel güvenlik işlemleri için randevu almak zorunludur. Bursa emniyet müdürlüğünden özel güvenlik randevu alabilir, özel güvenlik kimlik kartı sorgulaması yapabilirsiniz. Bursa özel güvenlik randevu almak için tıklayınız.

Bursa Özel Güvenlik Randevu

2018 Özel Güvenlik Randevu Saatleri

Özel güvenlik randevu saatleri her il için belirli zaman aralıklarıyla sürekli emniyet müdürlükleri tarafından değiştirilmektedir.

İem Randevu Saat Kaçta Açılıyor 2018

2018 özel güvenlik istanbul için randevu saati akşam 21:00 - 22:00 arasındadır. Diğer iller için randevu saatlerini öğrenmek için il emniyet müdürlüklerini arayınız. Bulunduğunuz ilin emniyetini ararsanız size boş randevuların açılacağı saati söyleyeceklerdir. 

Özel Güvenlik Randevu Zorunlu mu?

Evet. Bazı illerimizde özel güvenlik işlemleri için randevu zorunludur.

Yeni özel güvenlik kimlik kartı, kimlik yenileme, kimlik değiştirme, yıpranma, zayi, temel, silahlı, yada silahsız kimlik kartları işlemleri için belirtilen illerde özel güvenlik randevu almak zorunludur.

Kolayca Özel Güvenlik Randevu Nasıl Alınır?

Özel güvenlik randevu alma işlemleri için her il için ayrı ayrı hazırladığımız özel güvenlik randevu alma sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

1- Randevu sayfasına gidiniz.

2- Randevu al butonuna tıklayınız.

3- Randevu tarihi seçilir.

4- Ad, soyad, Tc kimlik no, doğum tarihi bilgileri girilir.

Tebrikler başarıyla randevunuz alınmıştır. Yazdırmayı unutmayınız.

Özel Güvenlik Randevu Sorgulama!

Özel güvenlik randevu aldıktan sonra mutlaka yazıcıdan çıktı alınız yada ekranın fotoğrafını çekiniz. Özel güvenlik randevu sorgulama sayfasından aldığınız randevuyu sorgulama yapıp randevu gününü, saatini, tarihini ve size ait bilgilerin doğruluğunu mutlaka kontrol ediniz. Randevu sorgulama sayfasında bilgileriniz gözükmüyorsa randevu alınmamıştır demektir tekrar randevu almanız gerekmektedir. Randevu almadan yada randevu sorgulama ile randevu aldığınızdan emin olmadan Emniyete gitmeyiniz, işlemleriniz randevusuz yapılmamaktadır. 

Özel güvenlik randevu sorgulama işlemlerinizi (İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli illeri için )sitemizdeki özel sayfalardan yapabilirsiniz.

Özel Güvenlik Randevu Alamıyorum?

Özel güvenlik randevu alamıyorum, özel güvenlik randevu hep dolu gösteriyor veya ögg randevu ne zaman açılır gibi sorular sıklıkla bizlere ulaşmaktadır. Arkadaşlar özel güvenlik randevu konusunda birimlerin memur sayıları yetersiz olduğundan büyük şehirlerde aşırı derecede yoğunluk yaşanmaktadır. Öyle ki bazen 2-3 ay sonrasına randevu verilmektedir. Bu konuda şuan için yapılabilecek bir şey yoktur. Randevu almaya çalışın, randevu almadan özel güvenlik şube müdürlüğüne yada il emniyet müdürlüklerine giderseniz hiç bir işleminiz yapılmayacaktır.

3.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Oylar 3.90 (5 Oylar)

Yorumlar  

selcuk
Kimliğinin süresi geçtiği için 2ay ücretsiz izine çıkardılar 2 Aralık'ta sınava girdim Aralık 25 inde bitiyor  ne yapabilirim cevabı yazarmisiniz lutfen
Cevap
Serhat Gönç
Bence sinavdan sonra almaniz daha iyi olur.Sertifika hemen gelmiyor.Sertifikanizi alip gereken evraklari hazirlayip sonra randevu alsanizda olur.
Cevap
Emrah
Merhabalar yenileme soruşturmasi icin evraklarimi guvenlik subesine teslim ettim yalniz 5 ay once basimdan bir olay gecti sadece şuphe olarak o gun icinde hakim in karsisina gectim ifade verdim saldilar beni ama mahkeme devam ediyormus yani dosya kapanmamis sorusturmada önume cikti bu olay hakim in verdigi evrağı da dosyaya ilave ettim bir problem cikar mi
Cevap
Emrah
Merhabalar yenileme soruşturmasi icin evraklari Guvenlik subeye teslim ettim
Cevap
Yönetici
Alıntılandı sabri:
peki hocam ben 79.dönem olarak girecem sınaca ortalama geçici kimlik kartımı almam hangi ayda olur kolay gelsin

ocak ayı içerisinde alırsın. yalnız istanbul gibi büyük şehirde iseniz şubat ayına sarkabilir.
Cevap
sabri
peki hocam ben 79.dönem olarak girecem sınaca ortalama geçici kimlik kartımı almam hangi ayda olur kolay gelsin
Cevap
Yönetici
Alıntılandı Aysel:
2 aralık sınavı için sınavdan hemen sonra sonuçlar açıklanmadan randevu alabilir miyim?

Sınavdan hemen sonra hatta şuan bile randevu almanıza engel yoktur. Fakat sınav sonuçları 15 gün sonra açıklanır ve sertifikanız ondan yaklaşık 1 ay sonra hazır olur. dolayısıyla bunları hesaba katıp randevu gününüzü doğru seçmelisiniz.
Cevap
Aysel
2 aralık sınavı için sınavdan hemen sonra sonuçlar açıklanmadan randevu alabilir miyim?
Cevap

Yorum ekle