Özel Güvenlik(ÖG) Randevu Nasıl Alınır?

Bu sayfa özel güvenlik randevu nasıl alınır? Hangi illerde özel güvenlik randevu zorunludur? Silahlı, silahsız veya Ögg kimlik yenileme randevu işlemleri hakkında kapsamlı bilgi içermektedir.

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa vb bazı büyük illerde özel güvenlik kimlik kartı almak için randevu almak zorunludur.

  • Özel güvenlik kimlik kartı için randevu almak bazı illerimizde birkaç dakika bazı illerimizde ise 1-2 ay sürebilmektedir.
  • Özel güvenlik kimlik kartı ve sertifika işlemleri ikamet edilen ilin emniyet müdürlüğüne bağlı özel güvenlik daire başkanlığından yapılmaktadır. İkamet edilen il dışında özel güvenlik kimlik kartı verilmemektedir.

Özel Güvenlik Randevu

İstanbul Özel Güvenlik Randevu Alma Nasıl Yapılır?

İstanbul'da özel güvenlik kimlik kartı randevu işlemleri İem Randevu ( İstanbul Emniyet Müdürlüğü Online Randevu Sistemi) sitesinden yapılmaktadır. İstanbul ilinde özel güvenlik işlemleri için randevu almak zorunludur.

İstanbul emniyet müdürlüğü randevu almak için İem Randevu - İstanbul ÖG Randevu sayfasını ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Bayrampaşa Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü

Adres:Yenidoğan Mah. Abdi İpekçi Cad. Özel İdare İş Merkezi Kat:2 Bayrampaşa

Bayrampaşa Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü

Telefon Numarası :Santral : 0 212 567 46 50 - 0 212 567 46 51 - 0 212 567 46 10 - 0 212 567 46 55

Fax : 0 212 567 46 30

Ankara İçin Özel Güvenlik Randevu Al

Ankara da ikamet eden özel güvenlik adaylarının Özel Güvenlik Sertifikası ve Özel Güvenlik Kimlik Kartı Randevu işlemleri için Ankara Özel Güvenlik Şube Müdürlüğüne online başvurmaları ve randevu almaları gerekmektedir. Ankara'da randevusuz özel güvenlik işlemleri yapılmamaktadır.

Ankara online randevu.

 Telefon : +90 (312) 207 13 13 - 286 94 01

 Faks: +90 (312) 224 14 04

 Adres : Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ)  / Yenimahalle / ANKARA

Kocaeli Özel Güvenlik Randevu Alma

Kocaeli de ikamet eden özel güvenlik adayları Kocaeli Özel Güvenlik Daire Başkanlığından online randevu alabilir, randevu durumunu sorgulayabilir ve online özel güvenlik kimlik kartı sorgulayabilirler.

Kocaeli özel güvenlik şube işlemleri randevu ile yapılmaktadır. Özel güvenlik randevu almadan şubeye giderseniz işlemleriniz yapılmayacak sertifika yada ögg kimlik kartı alamayacaksınız.

Kocaeli online randevu

Adres: İbni Sina Mahallesi İstiklal Caddesi No : 304 Kaşkaldere Derince/ Kocaeli/ Türkiye

Telefon: 0 262 315 72 81

İzmir Özel Güvenlik Randevu alma işlemleri

Özel güvenlik randevu zorunlu olduğu şehirlerimizden biriside egenin incisi İzmir'dir. İzmir de özel güvenlik sertifika veya özel güvenlik kimlik kartı almak, değiştirmek, yada yenilemek için özel güvenlik randevu almak zorunludur. İzmir ilinde özel güvenlik randevusu almak için linki tıklayınız.

Özel Güvenlik Randevu İzmir

Adres: Vilayet Blokları F-Blok KONAK / İZMİR

Telefon: 0232 489 05 00 - 0505 318 35 00  fax: 0232 446 75 15

Bursa Özel Güvenlik Randevu Nasıl Alınır?

Bursa da özel güvenlik işlemleri için randevu almak zorunludur. Bursa emniyet müdürlüğünden özel güvenlik randevu alabilir, özel güvenlik kimlik kartı sorgulaması yapabilirsiniz. Bursa özel güvenlik randevu almak için tıklayınız.

Bursa ÖG Randevu

Adres: Beşevler Hizmet Binası Nilüfer /BURSA

Telefon: Santral : 02244518040  FAX: 02244518040

Telefon: İdari Büro Amirliği : 02244518040 - 02242705732

Diğer İllerimizde Randevu alma Nasıl Yapılmaktadır?

Online randevu alma her ilimizde yoktur. Bulunduğunuz ilde Online randevu sistemini nolup olmadığını anlamak için bu linkteki il adı yerine bulunduğunuz ilin adını yazarak arama yapmanız yeterlidir. http://www.iladı.pol.tr/Sayfalar/ozelguvenlikrandevu.aspx. Örneğin Adana için ÖG randevu sayfası http://www.adana.pol.tr/Sayfalar/ozelguvenlikrandevu.aspx şeklindedir.

Özel Güvenlik Randevu Saatleri

Özel güvenlik randevu saatleri her il için belirli zaman aralıklarıyla sürekli emniyet müdürlükleri tarafından değiştirilmektedir.

Özel Güvenlik Randevu Zorunlu mu?

Evet. Bazı illerimizde özel güvenlik işlemleri için randevu zorunludur.

Yeni özel güvenlik kimlik kartı, kimlik yenileme, kimlik değiştirme, yıpranma, zayi, temel, silahlı, yada silahsız kimlik kartları işlemleri için belirtilen illerde özel güvenlik randevu almak zorunludur.

Özel Güvenlik Randevu Alamıyorum?

Özel güvenlik randevu alamıyorum, özel güvenlik randevu hep dolu gösteriyor veya ögg randevu ne zaman açılır gibi sorular sıklıkla bizlere ulaşmaktadır. Arkadaşlar özel güvenlik randevu konusunda birimlerin memur sayıları yetersiz olduğundan büyük şehirlerde aşırı derecede yoğunluk yaşanmaktadır. Öyle ki bazen 2-3 ay sonrasına randevu verilmektedir. Bu konuda şuan için yapılabilecek bir şey yoktur. Randevu almaya çalışın, randevu almadan özel güvenlik şube müdürlüğüne yada il emniyet müdürlüklerine giderseniz hiç bir işleminiz yapılmayacaktır.

4.1666666666667 1 1 1 1 1 Oylar 4.17 (6 Oylar)

Yorumlar

Erol
Randevu aldın diyor ama göremiyorum bu nası bişe ne iptaline giriyo ne buluyo? Varmı başına gelen
Cevap
Kadir
Randevu almaya çalışıyorum ama güvenlik kodu hatalı deyip duruyor ne yapmalıyım telefonla randevu alabilirmiyim
Cevap
Yagmur
Ankara da ikamet ediyorum ve 28 ine kadar full dolu galiba gece yarisi aciliyor ben de randevuyu almadan sadece paralari yatirmadim butun evraklarim tamam randevuyu alinca onlarida halledip koyucam dosyama bi alabilseydim randevu ne kadar sikintili bu randevu sureci ya bende guvenlik sorusturmasi icin doldurdugum formda annem baba ayri baba nerde bilmiyorum adrese tc ye bilinmiyor yazdirdim kardesim de askerde sinir operasyonunda onunda bir turlu tcsini alamadim formu dolduran arkadas asker yazdi sizce bi sorun yasarmiyim sorusturmada
Cevap
Kevser
Randevu alamiyorum kimligimi yenilemek icin sinavi gectim sertifikam elimde kimligimi de yeniletmek icin randevu alamiyorum ne yapmaliyim
Cevap
Sıla
randevu alamayan var mı
Cevap
Emrah
Evet ben yenileme randevusu alamıyorum
Cevap
BAHADIR
Hocam izmirliyim 79. Dönem sınavına girdim. sertifikayı aldım randevu aldım bana kimlik kartı mı vercekler mi yoksa geçici kimlik kartı diye bişey mi vercekler; geçici verceklerse orjinali ne zaman verirler?
Cevap
yönetici
geçici kimlik almalısın. orjinal kimliklerin teslimi 2-3 ayı geçebiliyor.
Cevap
BAHADIR
Geçici kimliği nasıl alıcam?
Cevap
Cemile Dereli
hangi saatte aldınız randevuyu ben alamıyorum hep dolu
Cevap
Büşra
Benim ikamet bursada geçici olarak ikamet başka ile aldırsam bu süre zarfında sorun çıkar mı
Cevap
yönetici
ikamet ettiğiniz yerde kursa gidip kimlik için başvuru yapmanız gerekmektedir.
Cevap
Büşra
Çok teşekkür ediyorum eee birde güvenlik soruşturmam cuma günü benim ne zaman sonuçlanır da kimliğim çıkar acaba?
Cevap
yönetici
1 ayı geçebiliyor
Cevap
selcuk
Kimliğinin süresi geçtiği için 2ay ücretsiz izine çıkardılar 2 Aralık'ta sınava girdim Aralık 25 inde bitiyor  ne yapabilirim cevabı yazarmisiniz lutfen
Cevap
yönetici
yapacak bişey yok.. en az 6 ay önceden kimlik yenilemeniz gerekmektedir. bu sorumluluk sizin olduğundan işyerininde yapacak birşeyi yok. zaten sizi çalıştırmalarıda yasak
Cevap
Serhat Gönç
Bence sinavdan sonra almaniz daha iyi olur.Sertifika hemen gelmiyor.Sertifikanizi alip gereken evraklari hazirlayip sonra randevu alsanizda olur.
Cevap
Emrah
Merhabalar yenileme soruşturmasi icin evraklarimi guvenlik subesine teslim ettim yalniz 5 ay once basimdan bir olay gecti sadece şuphe olarak o gun icinde hakim in karsisina gectim ifade verdim saldilar beni ama mahkeme devam ediyormus yani dosya kapanmamis sorusturmada önume cikti bu olay hakim in verdigi evrağı da dosyaya ilave ettim bir problem cikar mi
Cevap

Yorum ekle