81. ÖG Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

21 Nisan Pazar günü yapılan 81. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları ve 57. Ögg Yenileme sınavı Sonuçları hakkında güncel bilgi almanız için doğru yerdesiniz.

2019 81. ÖGG Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

SORU 1: 81. Dönem Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

CEVAP 1:  21 Nisan 2019 tarihinde yapılan 81. Özel güvenlik sınav sonuçları 11 Mayıs 2019 Cuma Günü EGM tarafından açıklanacaktır. Sınav sonuçları normalde sınavdan 2 hafta sonra açıklanmaktadır. Fakat EGM'nin resmi duyurusuna göre bu sınav sonucu 3 hafta sonra açıklanacaktır. Sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz haberdar olmak için bu sayfayı takip edebilir, facebook sayfamıza yada site bildirimlerine abone olabilirsiniz.

81. Ögg sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz telefonunuzdan bildirim almak için bizi facebook sayfamızdan beğenebilirsiniz. Her zaman ilk duyuruyu Facebook'ta yapmaktayız. Ayrıca sitemizdeki bildirimlere de abone olabilirsiniz.

SORU 2: 81. ÖG Sınav Sonuçları Saat Kaçta Açıklanır?

CEVAP 2:  Özel güvenlik sınav sonuçları saat kaçta açıklanır gibi sorular bize çokça gelmektedir. Arkadaşlar bu sınavı Emniyet yapmakta ve özel güvenlik daire başkanlığı da açıklamaktadır. Saati kesin olarak belli değildir. Zira şimdiye kadarki sınavlar bazen sabah 8-9 gibi bazen öğleden sonra bazen ise akşam saatlerinde açıklanmıştır. Hatta bazı sınavlar 1 gün öncesinden açıklanmıştır. Bu durumda kesin bir saat vermek doğru değildir.

Sizleri de anlıyoruz heyecanla sınav sonuçlarını bekliyorsunuz. Bu sebepten sınav sonuçlarını biz sizler için takip ediyoruz ve sonuçlar açıklanır açıklanmaz siteyi özellikle bu sayfayı hemen güncelleyip size haber veriyoruz. Anında haberdar olmak isteyenler ise facebook sayfamızı takip etmeleri gerekmektedir.

SORU 3: 21 Nisan ÖGG Sınav Sonuçları Sorgulama Nasıl Yapabilirim?

CEVAP 3: Sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz sitemizden duyurusu yapılır ve hemen sınav sonuçları sayfasına yönlendirilirsiniz ve sınav sonuçlarınızı hızlı ve kolayca öğrenebilirsiniz. Sonuç sorgulama sayfamızda gerekli talimatlar eklenmiştir.

SORU 4: 57. Yenileme Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Yenileme sınav sonuçları sınavdan 3 hafta sonra açıklanacaktır. EGM sınav bildirisine göre 57. Özel Güvenlik Yenileme sınav sonuçları 11 Mayıs 2019 Cuma günü açıklanacaktır.

ÖG Sınav Sonuçları Sorgula

Çıkmış Soruları Online Çöz

Sıradaki Özel Güvenlik Sınavı Ne Zaman?

3.890625 1 1 1 1 1 Oylar 3.89 (64 Oylar)

Yorumlar

Birsen
Sınavdan 56 aldım. Fakat ben sınav sorulara ve cevaplarına baktım 60 puanı geçiyorum. Mart'ın 12 sinde itiraz dilekçesi yazdım ve Ankara'ya iletildi. 1 hafta sonra cevap gelir dediler. Fakat gelmedi. Bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.? Daha ne yapmam lazım.
Cevap
Şükran
59 puan aldım 1 puanla kalmaz çok üzdü beni itiraz etmedim ama cevaplara baktığımda 60 netim vardı bence bir yanlışlık oldu
Cevap
Askeri
Geçtim çok şükür
Cevap
Kübra
Arkadaşlar ben öğrenemedim sonuclarımı yardımcı olurmusunuz
Cevap
yönetici
Murat
Ilk sinavdan 58 ikinci sinavdan 59 aldim itiraz edecem faydasi olurmu
Cevap
yönetici
1-2 puan eksik olan arkadaşlar için itiraz etmelerini tavsiye ediyoruz.
Cevap
Murat
Arkadaslar ilk sinavdan 58 ikincisinden 59 aldim itiraz edecem faydasi olurmu acaba
Cevap
yönetici
1-2 puan eksik olan arkadaşlar için itiraz etmelerini tavsiye ediyoruz.
Cevap
Birsen
Merhaba ben sınavdan 56 aldım. Fakat sınav soruları ve cevapları açıkladıktan sonra baktım. 60 puanı geçiyorum. Mart'ın 12 sinde itiraz dilekçesi yazdım ve Ankara'ya iletildi. 1 hafta sonra cevap gelir dediler. Fakat gelmedi. Bu konuda yardımcı olurmusunuz.? Daha ne yapmam gerekiyor.
Cevap
Mehmet
Cok sukur gectim insalah herkesete gecmistir
Cevap
Salih
Sınav sonuçları açıklandı hayırlı olsun
Cevap
Nuvar
arkadaslar sınav açıklandı mi
Cevap
yönetici
evet sınav sonuçları açıklandı
Cevap
MURAT
Sınav soruları daha çok yoruma dayalı akıl yürütme tarzında idi. Gayet güzel bir sınavdı , açıklanmasını dört gözle bekliyorum
Cevap

Yorum ekle