2019 ÖGG 80. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama Sayfası!

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama

17 Şubat 2019 80. özel güvenlik sınav sonuçlarını sorgulamak için aşağıdaki "sınav sonuçları" linkini tıkladıktan sonra özel güvenlik pol sitesine yönlendirileceksiniz. Tc kimlik no ile sorgulama yaparak sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz..

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama TIKLAYINIZ!

80. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

17 Şubat 2019 tarihinde yapılan 80. özel güvenlik sınav sonuçları sınavdan yaklaşık 2 hafta sonra açıklanacaktır.

Özel Güvenlik Daire Başkanlığı Ögg Sınav Sonuçları?

Özel güvenlik daire başkanlığı sınav sonuçları (özel güvenlik pol) sorgulama ile ilgili linkleri üst kısımda paylaştık. Bu linkleri kullanarak sizde sınav sonuçlarınızı sorgulama yapabilirsiniz. Özel güvenlik sınavını (EGM) emniyet genel müdürlüğü yapmaktadır ve özel güvenlik temel eğitim sınav sonuçları ile özel güvenlik yenileme sınav sonuçları Özel Güvenlik Daire Başkanlığı (ozelguven lik pol) aracılığı ile açıklanmaktadır. Sitemizde gerekli sayfalara hızlı bağlantılar verilmektedir. Özel güvenlik adayları sınav sonuçlarını bu sayfadan takip edeceklerdir.

2019 Özel Güvenlik Sınav Sorularını Nasıl Öğrenebilirim?

80. Özel güvenlik sınav soruları için özel sayfa hazırlanmıştır. Sınav soruları ve cevap anahtarları açıklanınca ilgili sayfamıza eklenecektir. İsterseniz online olarak çözebilir veya isterseniz de indirebilirsiniz.

Kolayca ÖGG Sınav Sonuçları Sorgulama Nasıl Yapılır?

Özel güvenlik sınav sonuçlarını görüntülemek için TC Kimlik No ile sorgulama yapmanız gerekmektedir. Yukarıdaki özel güvenlik sınav sonucu linkine tıkladıktan sonra Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınav Sonucu sayfasına yönlendirileceksiniz.

  • 1  -  TC kimlik numaranızı giriniz.
  • 2  -  Güvenlik kodunu giriniz.
  • 3  -  Sınav no 80 yapınız.

Enter (ok) yaptıktan sonra özel güvenlik sınav sonuçlarınızı ekranda görebileceksiniz. Silahlı ve silahsız özel güvenlik sınavına girenler aynı ekrandan sınav sonuçlarını öğrenebilirler.

Not: Sınav sonuçları sorgulama ekranı sonuçlar açıklandığında aktif olacaktır. Sonuçlar açıklanana kadar 80. Ögg sınavı sonuçlarını ekranda göremezsiniz.

Özel Güvenlik Puan Hesaplama Nasıl Yapılır?

Özel güvenlik sınavına giren adayların en çok merak ettiği konulardan biriside kaç puan aldım, sınav puanımı nasıl hesaplarım, silahlı yada silahsız özel güvenlik puan hesaplama nasıl yapılır gibi konulardır. Özel güvenlik puan hesaplama silahlı ve silahsız olmak üzere iki şekilde yapılmaktadır.

Silahlı ve silahsız özel güvenlik puanı nasıl hesaplanır ayrıntılı bilgi için özel güvenlik puan hesaplama sayfamızı ziyaret ediniz.

ÖZEL GÜVENLİK SINAVINDAN BAŞARISIZ OLURSAM NE OLACAK?

Bir aday özel güvenlik sınavından başarısız olursa sınav ücretini yeniden yatırarak sıradaki sınava girmesi gerekiyor. 17 Şubat 2019 80. ögg sınavında kalan adaylar için sıradaki sınav 21 Nisan 2019 tarihinde yapılacak olan 81. dönem özel güvenlik sınavıdır. Sınavdan 4 defaya kadar başarısız olabilirsiniz. 4. defa başarısız olduysanız kursa yeniden yazılmanız gerekiyor.

ÖZEL GÜVENLİK SINAVI UYGULAMA SİLAH ATIŞ TARİHLERİ

17 Şubat 2019 özel güvenlik 80 temel eğitim sınav tarihidir. 19-26 Şubat 2019 tarihleri arasında silah atış uygulama sınavı yapılmaktadır. İlinizde ki kesin uygulama sınav tarihini kursunuzdan öğrenebilirsiniz. Kursunuz ile irtibat halinde bulununuz.

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARINA NASIL İTİRAZ EDİLİR?

Sınav sorularına, cevap anahtarına ve sonuçlara yapılacak olan itirazlar sınav soruları internette yayınlandıktan sonra 10 gün içinde 10 TL Halk Bankası'na yatırılıp alınan dekont ile dilekçeyle kurs merkezlerine yapılmaktadır. İtirazlarınızı kurs merkezi il emniyet müdürlüğüne iletmektedir. 2019 itiraz etme ücretidir. Dilekçeyi kursunuz dan temin edebilirsiniz.

Özel güvenliğin en güncel ve güvenilir web sitesi ozelguvenliksinavi.com ekibi olarak teşekkür ederiz. Sınav sonuçlarınızı bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Özel Güvenlik Puan Hesaplama

Özel Güvenlik Sınav Soruları

3.6678082191781 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Oylar 3.67 (146 Oylar)