81. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama

21 Nisan 2019 81. özel güvenlik sınav sonuçlarını sorgulamak için aşağıdaki "sınav sonuçları" linkini tıkladıktan sonra özel güvenlik pol sitesine yönlendirileceksiniz. Tc kimlik no ile sorgulama yaparak sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz..

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgula (Resmi Sonuç Sorgulama Sayfası)

DİKKAT!!!: Değerli ÖG Adayları 81. Dönem Sınavının Değerlendirmesi Tamamlandığında Üstteki Sonuç Sorgulama Linki Aktif Olacaktır.

81. ÖG Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

81. ÖGG Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

21 Nisan 2019 tarihinde yapılan 81. özel güvenlik sınav sonuçları sınavdan 3 hafta sonra açıklanacaktır.

Özel Güvenlik Daire Başkanlığı Ögg Sınavı Sonuçları?

Özel Güvenlik Daire Başkanlığı sınav sonuçları sorgulama ile ilgili linkleri üst kısımda paylaştık. Bu linkleri kullanarak sizde sınav sonuçlarınızı sorgulama yapabilirsiniz. Güvenlik sınavını (EGM) emniyet genel müdürlüğü yapmaktadır ve temel eğitim sınav sonuçları ile yenileme sınav sonuçları Özel Güvenlik Daire Başkanlığı (ozelguven lik pol) aracılığı ile açıklanmaktadır. Sitemizde gerekli sayfalara hızlı bağlantılar verilmektedir. Güvenlik adayları sınav sonuçlarını bu sayfadan takip edeceklerdir.

Güvenlik Sınav Sorularını Nasıl Öğrenebilirim?

Sınavlar yapıldıkça soruları hemen online sınav sistemimize eklemekteyiz. Buradan çıkmış tüm özel güvenlik sınav soruları sayfamıza hızlıca ulaşabilirsiniz.

Kolayca ÖGG Sınav Sonuç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sınav sonuçlarını görüntülemek için TC Kimlik No ile sorgulama yapmanız gerekmektedir. Yukarıdaki güvenlik sınav sonucu linkine tıkladıktan sonra Temel Eğitim Sınav Sonucu sayfasına yönlendirileceksiniz.

  • 1  -  TC kimlik numaranızı giriniz.
  • 2  -  Güvenlik kodunu giriniz.
  • 3  -  Sınav no 81 yapınız.

Enter (ok) yaptıktan sonra özel güvenlik sınav sonuçlarınızı ekranda görebileceksiniz. Silahlı ve silahsız güvenlik sınavına girenler aynı ekrandan sınav sonuçlarını öğrenebilirler.

Not: Sınav sonuçları sorgulama ekranı sonuçlar açıklandığında aktif olacaktır. Sonuçlar açıklanana kadar 81. Ögg sınavı sonuçlarını ekranda göremezsiniz.

Puan Hesaplama Nasıl Yapılır?

Güvenlik sınavına giren adayların en çok merak ettiği konulardan biriside kaç puan aldım, sınav puanımı nasıl hesaplarım, silahlı yada silahsız özel güvenlik puan hesaplama nasıl yapılır gibi konulardır. Puan hesaplama silahlı ve silahsız olmak üzere iki şekilde yapılmaktadır.

Silahlı ve silahsız güvenlik puanı nasıl hesaplanır ayrıntılı bilgi için Özel Güvenlik Puan Hesaplama sayfamızı ziyaret ediniz.

SINAVDAN BAŞARISIZ OLURSAM NE OLACAK?

Bir aday özel güvenlik sınavından başarısız olursa sınav ücretini yeniden yatırarak sıradaki sınava girmesi gerekiyor. 21 Nisan 2019 81. ögg sınavında kalan adaylar için sıradaki sınav 23 Haziran 2019 tarihinde yapılacak olan 82. dönem özel güvenlik sınavıdır. Sınavdan 4 defaya kadar başarısız olabilirsiniz. 4. defa başarısız olduysanız kursa yeniden yazılmanız gerekiyor.

UYGULAMA SİLAH ATIŞ TARİHLERİ

21 Nisan 2019 özel güvenlik 81. dönem temel eğitim sınav tarihidir. 23 Nisan - 3 Mayıs 2019 tarihleri arasında silah atış uygulama sınavı yapılmaktadır. İlinizde ki kesin uygulama sınav tarihini kursunuz dan öğrenebilirsiniz. Kursunuz ile irtibat halinde bulununuz.

SINAV SONUÇLARINA NASIL İTİRAZ EDİLİR?

Sınav sorularına, cevap anahtarına ve sonuçlara yapılacak olan itirazlar sınav soruları internette yayınlandıktan sonra 10 gün içinde 10 TL Halk Bankası'na yatırılıp alınan dekont ile dilekçeyle kurs merkezlerine yapılmaktadır. İtirazlarınızı kurs merkezi il emniyet müdürlüğüne iletmektedir. 2019 itiraz etme ücretidir. Dilekçeyi kursunuz dan temin edebilirsiniz.

3.6954314720812 1 1 1 1 1 Oylar 3.70 (197 Oylar)