2018 ÖGG 79. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama Sayfası!

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama

2 Aralık 2018 79. özel güvenlik sınav sonuçlarını sorgulamak için aşağıdaki "sınav sonuçları" linkini tıkladıktan sonra özel güvenlik pol sitesine yönlendirileceksiniz. Tc kimlik no ile sorgulama sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz..

Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Sorgulama TIKLAYINIZ!

Duyuru!: EGM özel güvenlik sınav sonuçlarını 14 Aralıkta belirttiği tarihte açıklamamıştır. Sonuçlar neden açıklanmadı? diye merak eden özel güvenlik adayları bunun için EGM tarafından RESMİ bir açıklama yapılmadı. Sınav sonuçları tekrar incelenmekte olduğu açıklandı. Sınav iptal edilmez ise PAZARTESİ günü açıklanmasını beklemekteyiz. ( Haber sitelerinin "Sonuçlar Açıklandı" gibi haberlerine itibar etmeyiniz.)

79. Özel Güvenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

2 Aralık 2018 tarihinde yapılan 79. özel güvenlik sınav sonuçları sınav yapıldıktan 2 hafta sonra açıklanması beklenmektedir. Bu gün açıklanacaktır.

2018 Özel Güvenlik Daire Başkanlığı Sınav Sonuçları?

Özel güvenlik daire başkanlığı sınav sonuçları (özel güvenlik pol) sorgulama ile ilgili linkleri üst kısımda paylaştık. Bu linkleri kullanarak sizde sınav sonuçlarınızı sorgulama yapabilirsiniz. Özel güvenlik sınavını (EGM) emniyet genel müdürlüğü yapmaktadır ve özel güvenlik temel eğitim sınav sonuçları ile özel güvenlik yenileme sınav sonuçları Özel Güvenlik Daire Başkanlığı (ozelguven lik pol) aracılığı ile açıklanmaktadır. Sitemizde gerekli sayfalara hızlı bağlantılar verilmektedir. Özel güvenlik adayları sınav sonuçlarını bu sayfadan takip edeceklerdir.

2 Aralık 2018 79. Özel Güvenlik Sınav Sorularını Nasıl Öğrenebilirim?

79. Özel güvenlik sınav soruları için özel sayfa hazırlanmıştır. Sınav soruları ve cevap anahtarları açıklanınca ilgili sayfamıza eklenecektir. İsterseniz online olarak çözebilir veya isterseniz de indirebilirsiniz.

Kolayca ÖGG Sınav Sonuçları Sorgulama Nasıl Yapılır?

Özel güvenlik sınav sonuçlarını görüntülemek için TC Kimlik No ile sorgulama yapmanız gerekmektedir. Yukarıdaki özel güvenlik sınav sonucu linkine tıkladıktan sonra Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınav Sonucu sayfasına yönlendirileceksiniz.

  • 1  -  TC kimlik numaranızı giriniz.
  • 2  -  Güvenlik kodunu giriniz.
  • 3  -  Sınav no 79 yapınız.

Enter (ok) yaptıktan sonra özel güvenlik sınav sonuçlarınızı ekranda görebileceksiniz. Silahlı ve silahsız özel güvenlik sınavına girenler aynı ekrandan sınav sonuçlarını öğrenebilirler.

Özel Güvenlik Puan Hesaplama Nasıl Yapılır?

Özel güvenlik sınavına giren adayların en çok merak ettiği konulardan biriside kaç puan aldım, sınav puanımı nasıl hesaplarım, silahlı yada silahsız özel güvenlik puan hesaplama nasıl yapılır gibi konulardır. Özel güvenlik puan hesaplama silahlı ve silahsız olmak üzere iki şekilde yapılmaktadır.

Silahlı ve silahsız özel güvenlik puanı nasıl hesaplanır ayrıntılı bilgi için özel güvenlik puan hesaplama sayfamızı ziyaret ediniz.

ÖZEL GÜVENLİK SINAVINDAN BAŞARISIZ OLURSAM NE OLACAK?

Bir aday özel güvenlik sınavından başarısız olursa sınav ücretini yeniden yatırarak sıradaki sınava girmesi gerekiyor. 2 Aralık 2018 79. ögg sınavında kalan adaylar için sıradaki sınav 2019 yılı Şubat ayı içerisinde yapılacak 80. dönem özel güvenlik sınavıdır. Sınavdan 4 defaya kadar başarısız olabilirsiniz. 4. defa başarısız olduysanız kursa yeniden yazılmanız gerekiyor.

ÖZEL GÜVENLİK SINAVI UYGULAMA SİLAH ATIŞ TARİHLERİ

2 Aralık 2018 özel güvenlik 79 temel eğitim sınav tarihidir. 4-11 Aralık 2018 tarihleri arasında silah atış uygulama sınavı yapılmaktadır. İlinizde ki kesin uygulama sınav tarihini kursunuzdan öğrenebilirsiniz. Kursunuz ile irtibat halinde bulununuz.

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARINA NASIL İTİRAZ EDİLİR?

Sınav sorularına, cevap anahtarına ve sonuçlara yapılacak olan itirazlar sınav soruları internette yayınlandıktan sonra 10 gün içinde 20 TL bankaya yatırılıp alınan dekont ile dilekçeyle kurs merkezlerine yapılmaktadır. İtirazlarınızı kurs merkezi il emniyet müdürlüğüne iletmektedir. 2018 itiraz etme ücretidir. Dilekçeyi kursunuz dan temin edebilirsiniz. Teşekkürler.

2019 Özel Güvenlik Sınav Tarihleri

Özel Güvenlik Puan Hesaplama

3.6376146788991 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Oylar 3.64 (109 Oylar)