81. ÖGG Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanır?

21 Nisan 2019 Tarihinde Pazar günü yapılan 81. Özel Güvenlik Sınav Soruları açıklandı mı? Ögg sınav soruları ne zaman açıklanacak? Sınav soruları ve cevap anahtarı açıklansın da doğru ve yanlışlarımızı görelim diyen değerli yeni ÖGG adaylarının sorularına cevaben bu sayfayı hazırladık.

Özel Güvenlik Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak

SORU 1: 81.Dönem Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak?

CEVAP 1: 81. Özel güvenlik sınav soruları ve cevap anahtarı 24 Nisan 2019 tarihinde Çarşamba günü açıklanacaktır.

Not: Sınav soruları açıklanma saati kesin olarak bilinmemektedir. Eski sınavların bazen açıklanma tarihlerinden 1 gün önce açıklandığı görülmüştür. Bazen de tam olarak resmi açıklanma tarihinde akşam saatlerinde (20:00 gibi) açıklanmıştır.

ÖGG Sınav Sonuçları Sorgula

Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

SORU 2: 21 Nisan ÖG Sınav Soruları ve Cevaplarını Nasıl Öğrenebilirim?

CEVAP 2: 23-24 Nisan tarihinde sınav soruları açıklanır açıklanmaz sizin için hazırladığımız sayfamızda sınav sorularını ve cevaplarını hemen çözebileceksiniz. Sınav soruları ve cevapları otomatik sınav sistemimize eklenmektedir. Böylelikle sınavınızı bitirdiğinizde tam olarak kaç doğru ve yanlış yaptığınızı ve kaç PUAN aldığınızı öğrenebileceksiniz.

81 Özel Güvenlik Soruları Sayfası

SORU 3: Bu Sınav Sorularında Hatalı Yada İptal Soru Olur mu?

CEVAP 3: Bu sınavda ki hatalı, yanlış yada iptal olan sorular ile ilgili henüz bir resmi açıklama yapılmadı. Fakat önceki ögg sınavlarında hatalı yada iptal edilen sorular olmuştur. Hatta 71. özel güvenlik sınavı komple iptal edilmiş ve sınav tekrardan yapılmıştır. Hatalı yada yanlış soru olduğunda o soruyu tüm adayların doğru yaptığı kabul edilir.

Eğer sınav sonuçları açıklanmadan hatalı soru olduğu tespit edilirse sınav sonuçları hemen tekrar hesaplanır ve hatalı sorudan dolayı bazı adayların puanları artabilir.

Yada sınav sonuçları açıklanır daha sonra bir aday sınav sorularına itiraz ederse ve bu itiraz sonucunda haklı bulunursa o soru iptal edilir ve özel güvenlik adaylarının puanları tekrardan hesaplanır. bu hesaplama sonucunda tüm adayların puanı değişecektir. Bu genelde iyi yönlü değişme olur şöyle ki; 1-2 puan ile sınavdan kalan arkadaşlar bazen itirazlar sonucu 1-2 ay sonra bile sınav sonuç puanları değişebiliyor ve sınavı kazanmış sayılabiliyorlar.

Bu sebepten dolayı 1-2 puan ile kalmışsanız sınava itiraz etmenizi öneririz yada en azından sınavdan bir kaç ay sonra sınav puanınızı tekrardan kontrol ediniz.

SORU 4: 21 Nisan 57 Ögg Yenileme Sınav Soruları Açıklandı Mı?

CEVAP 4: 81 ÖG temel eğitim sınavı ve 57. dönem yenileme sınavı soruları ve cevapları beraber açıklanacaktır. Sorular açıklanır açıklanmaz siteye eklenecektir.

Site bildirimlerine abone olarak sorular açıklandığında otomatik haberdar edilebilirsiniz.

Sorular açıklandığı anda Çıkmış Özel Güvenlik Sınav Soruları sayfamıza eklendiğinden dolayı dilerseniz o sayfamızdan kontrol de edebilirsiniz.

3.2564102564103 1 1 1 1 1 Oylar 3.26 (39 Oylar)

Yorumlar

Vahdet
Sınav zormu acaba 
Cevap
Tia
özel güvenlik görevlileri için harika bir platform
Cevap
Terra
bu site çok işime yaradı teşekkürler hizmetiniz için
Cevap
Edison
güvenlik adına her şey var
Cevap
Dulcie
tek kelimeyle harikasınız
Cevap
Lynda
tek kelimeyle harika
Cevap
Zachary
81. ögg yi dört gözle bekliyoruz. hizmetiniz için teşekkürler
Cevap
Barış
Içlerinde sadece 30 soru zordu.bi zahmet onlardan da 3 5 yapin.cogu da mantik sorusudu sizler 100 soru da kolay olsun die beklionuz heralde.
Cevap
Maddison
Hmm is anyone else having problems with the pictures on this blog loading?
I'm trying to figure out if its a problem on my end or if it's the blog.
Any responses would be greatly appreciated.

Also visit my page biensoxe: biensoxe.com/sinh-nam-2018-menh-tuoi-gi/
Cevap
memet
59 da kaldim sorular devlet kurumuna memur alim sorulariydi  1000 sorudan fazla soruya calstim calistigim sorularla alakasi yoktu
Cevap
İlknur
Bence daha sonra tekrar bak sınav sonucuna bir iki ay sonunda bir iki puanla kalanların puanlari değişebiliyormus.Bide bir puanla kalmışsın tekrar bak derim
Cevap
Uğur
Bende 59 da kaldım 41 hata nerde yaptim anlamdim. Itiraz edecektim kurs ettirmedi 1 yada 2 ay bekle dedi iptal yada hatalı soru olursa zaten geçersin dedu
Cevap

Yorum ekle