80. Özel Güvenlik Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak?

17 Şubat 2019 Tarihinde Pazar günü yapılan 80. Özel Güvenlik Sınav Soruları açıklandı mı? Ögg sınav soruları ne zaman açıklanacak? Sınav soruları ve cevap anahtarı açıklansın da doğru ve yanlışlarımızı görelim diyen değerli yeni özel güvenlik görevlisi adaylarının sorularına cevaben bu sayfayı hazırladık.

Özel Güvenlik Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak

SORU 1: 80. Özel Güvenlik Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak?

CEVAP 1: 80. Özel güvenlik sınav soruları ve cevap anahtarı 20 Şubat 2019 tarihinde Çarşamba günü açıklanacaktır.

Not: Sınav soruları açıklanma saati kesin olarak bilinmemektedir. Eski sınavların bazen açıklanma tarihlerinden 1 gün önce açıklandığı görülmüştür. Bazen de tam olarak resmi açıklanma tarihinde akşam saatlerinde (20:00 gibi) açıklanmıştır.

Güncelleme:  80. ögg sınav soruları henüz açıklanmamıştır. Açıklandığı anda bu sayfadan ve facebook sayfamızdan bilgi verilecektir. Ayrıca site bildirimlerine abone olanlara ücretsiz anında otomatik bildirim gönderilmektedir.

SORU 2: 80. Özel Güvenlik Sınav Soruları ve Cevaplarını Nasıl Öğrenebilirim?

CEVAP 2: 19-20 Şubat tarihinde sınav soruları açıklanır açıklanmaz sizin için hazırladığımız sayfamızda sınav sorularını ve cevaplarını hemen çözebileceksiniz. Sınav soruları ve cevapları otomatik sınav sistemimize eklenmektedir. Böylelikle sınavınızı bitirdiğinizde tam olarak kaç doğru ve yanlış yaptığınızı ve kaç PUAN aldığınızı öğrenebileceksiniz.

SORU 3: 80. Özel Güvenlik Sınav Sorularında Hatalı Yada İptal Soru Var mı?

CEVAP 3: Bu sınavda ki hatalı, yanlış yada iptal olan sorular ile ilgili henüz bir resmi açıklama yapılmadı. Fakat önceki ögg sınavlarında hatalı yada iptal edilen sorular olmuştur. Hatta 71. özel güvenlik sınavı komple iptal edilmiş ve sınav tekrardan yapılmıştır. Hatalı yada yanlış soru olduğunda o soruyu tüm adayların doğru yaptığı kabul edilir.

Eğer sınav sonuçları açıklanmadan hatalı soru olduğu tespit edilirse sınav sonuçları hemen tekrar hesaplanır ve hatalı sorudan dolayı bazı adayların puanları artabilir.

Yada sınav sonuçları açıklanır daha sonra bir aday sınav sorularına itiraz ederse ve bu itiraz sonucunda haklı bulunursa o soru iptal edilir ve özel güvenlik adaylarının puanları tekrardan hesaplanır. bu hesaplama sonucunda tüm adayların puanı değişecektir. Bu genelde iyi yönlü değişme olur şöyle ki; 1-2 puan ile sınavdan kalan arkadaşlar bazen itirazlar sonucu 1-2 ay sonra bile sınav sonuç puanları değişebiliyor ve sınavı kazanmış sayılabiliyorlar.

Bu sebepten dolayı 1-2 puan ile kalmışsanız sınava itiraz etmenizi öneririz yada en azından sınavdan bir kaç ay sonra sınav puanınızı tekrardan kontrol ediniz.

Facebook'ta Bizi Beğen

80. Ögg Sınav Sorularından İlk Sen Haberdar Ol!

SORU 4: 17 Şubat 2019 80. Özel Güvenlik ve 56 Ögg Yenileme Sınav Soruları Açıklandı Mı?

CEVAP 4: 80 Özel güvenlik sınavı ve 56 özel güvenlik yenileme sınavı soruları henüz açıklanmamıştır. Temel eğitim sınav soruları ile yenileme eğitimi sınav soruları en geç 20 Şubat 2019 tarihinde siteye eklenecektir.

3.3055555555556 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Oylar 3.31 (36 Oylar)

Yorumlar

MJURAT
BENM A KITAPCILIĞMDI SILAHLI COK KOLAYDI 25 İ25 YAPTIM AMA 100 SORULUK TAM BIR FIYSKO YAU ARKADAŞLAR BIZ İTFAYECI OLMUYORZ DEYILMMIYAU SORULARIN YUZDE 35 HEP İTFAYEYLE ILGILIYDI BENCE HERKESKALDI BUSUNAVKA BEN COK CALŞTIM AMA BEN BILE KALMIŞIM SANIRIM CUNKU SORULA COK SACMAYDI COK
Cevap
MJURAT
COK BERBAT SORYDU BE NEBICIM SINAV
Cevap
muslum
Ben vurus yapamadim temelden 80 silah sorularindan 40 alsam silahli olarak gecermiyim
Cevap
Pelin
Sorular zordu çalıştığımız yerden toplasan 20 ile 30 arasıydı 
Cevap
Yusuf
Vallahi çok zordu son 5donem sorularından toplam 20 _30 tane anca çıktı
Cevap
EMRE
Atıştan 10 puan gelecek 40 puan silah sınavından gelse genel 100 soruluk yerden 70 gelirse silahlı olarak geçiyorum dimi
Cevap
Ceku
Hatırladığıniz sorulari yazın
Cevap
Ceku
Arkadaslar hatirladiginiz sorular varsa yazin 80.döneme girdim sorular zorladi beni baya araçtan yaralıyi cikarma sorusu vardi rentek manevrasi olcakmis yanls yaptım
Cevap
Derya
Ever dogru cevap rentek manevrasi 
Cevap
Ahmet
80. Sınav A gurubu zor ve ince ayrıntılı sorular vardı 75 ve 79 arası gibi degildi inşallah herkez verir sınavı silahlı 25 silah soruları kolaydı hepsini dogru yapmışımdır.
Cevap
Furkan klc
Sınav sorularını hatiryanlar varmi
Cevap

Yorum ekle