2019 Taraftar TV İndir - (Android APK ve İOS)

Taraftar TV özellikle canlı maç izlemek için kullanılan bir mobil uygulama olarak bilinir. Evet bu uygulama ile ücretsiz lig maçlarını izleyebilirsiniz ve daha fazlasını... Taraftar tv apk dosyasını indirdiğinizde Canlı maç izleme, Lig tv izleme, Belgesel, Çizgi film gibi bir çok ücretli kanalları ücretsiz izleyebilirsiniz.

Uygulamanın ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki çeşit kayıt olma özelliği vardır. Ücretsiz seçeneği ile tüm kanallar izlenebiliyor fakat reklamlar can sıkıcı olabilir. Ücretli üyelik sisteminde ise aylık 5 tl gibi düşük ücrete reklamsız uygulama kullanılabilir. Yeni versiyonu ile kanallar full HD kalitede izlenebilmektedir. Bununla birlikte bazı firmaların şikayetinden dolayı uygulama zaman zaman internetten kaldırılmaktadır. Bu yüzden Taraftar tv apk dosyasını Android ve iOS için bulmak zor olabilmektedir. Uygulamayı her iki işletim sistemi için indirebileceğiniz linki paylaşıyorum..

indir/download: Taraftar Tv (Android)

2019 Android cihazlar 4.4 ve üstü, iOS cihazlar ise 6.0 ve üstü olması gerekmektedir. Taraftar tv HD ve taraftar tv uygulamaları aynıdır. Her iki uygulamada da aynı HD kanallar mevcuttur. Uygulamada 80'den fazla canlı tv kanalı vardır.

Taraftar Tv İndir Apk iOS

Alternatif Programlar:

Tr Remote

ispor

3.875 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Oylar 3.88 (28 Oylar)